M jak miłość po wakacjach 2020. Poważna awaria zatrzymała wszystko. Nowe odcinki zagrożone?

2020-06-20 8:31 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Poważna awaria zatrzymała wszystko. Nowe odcinki zagrożone?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Poważna awaria zatrzymała wszystko. Nowe odcinki zagrożone?

Poważna awaria na planie "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga, opublikowała na swoim Instastory bardzo niepojący materiał! Czy to oznacza, że nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2020 są zagrożone? Poważna awaria zaskoczyła całą ekipę, a gwiazda "M jak miłość" musiała zaufać makijażystce, pracującej bez prądu! Czy to jednorazowa sytuacja, czy problem jest na tyle poważny, że zagrozi nowym odcinkom "M jak miłość" po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach 2020. Nowe odcinki zagrożone przez poważną awarie na planie?

Katarzyna Cichopek zamieściła na swoim profilu na Instagramie wideo z bardzo niepokojącym podpisem. - Była burza i wysiadło światło! Wideo pokazuje, jak gwiazda "M jak miłość" poddaje się zabiegom makijażystki, która pracuje zapewne przy użyciu awaryjnych akumulatorów prądu. Czy awaria potrwa dłużej i zagrozi dalszej pracy ekipy na planie?

Nie wiemy dokładnie na jak długo zabrakło światła podczas przygotowań Cichopek. Mamy nadzieję, że awarię szybko naprawiono. Ale jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, praca nad nowymi odcinkami "M jak miłość" - i tak już opóźniona z powodu pandemii koronawirusa - może się przedłużyć!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Michał wychowa dziecko Leszka?! Krajewski przyznał, że to on jest ojcem

M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga)
Autor: Instagram
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga wyjedzie do Grabiny z Pawłem! Ucieknie od Piotrka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fani na razie wstrzymują oddech, mając nadzieję, że nic zakłóci powstawania nowych odcinków "M jak miłość". Jednak wiosna tego roku nie jest dla fanów seriali łaskawa - najpierw pandemia koronawirusa, która dosłownie wszystkich zatrzymała w domu przerwała prace na planie m.in. "M jak miłość".

Jak już gwiazdy wróciły na plan części seriali, to pojawiły się anomalie pogodowe. Gwałtowne wichury, burze, a nawet trąby powietrzne w niektórych regionach kraju mogą poważnie zakłocić prace ekip zdjęciowych. Mamy jednak nadzieję, że nowe odcinki "M jak miłość" powstaną już bez większych zakłóceń i jedynym zmartwieniem fanów będą tylko dalsze losy bohaterów po wakacjach 2020.

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia urodzi córkę? Fani dostrzegli ważny szczegół

Super Raport 18 VI (goście: Kidawa-Błońska, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze