M jak miłość po wakacjach 2020. Potworna awantura Leszka z Michałem! Dojdzie do rękoczynów?

2020-07-07 18:34 jkk
 M jak miłość po wakacjach 2020. Potworna awantura Leszka z Michałem! Dojdzie do rękoczynów?
Autor: TVP/VOD M jak miłość po wakacjach 2020. Potworna awantura Leszka z Michałem! Dojdzie do rękoczynów?

W 1524 odcinku "M jak miłość" zobaczymy potworną awanturę Michała (Paweł Delag) z Leszkiem (Sławek Uniatowski) w szpitalu. Pisarz wybierze się do Krajewskiego wyjaśnić kłamstwa, jakimi poczęstował Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). Czy między odwiecznymi rywalami dojdzie do rękoczynów? Żaden z nich nie będzie jeszcze wiedział, że Joasia jest w ciąży, ale oszustwo, jakiego dopuścił się Michał wystarczy, aby "poszło na noże"... Czym skończy się ta straszna awantura w 1524 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość", odcinek 1524. Nowe odcinki we wrześniu w TVP2.

Michał w 1524 odcinku "M jak miłość" nadal będzie ukrywał przed stęsknioną Joasią, że Leszek miał w górach poważny wypadek i najpewniej nie żyje. Jednak nikt tak dobitnie jak pisarz nie przekona się, że "kłamstwo ma krótkie nogi"...

W 1524 odcinku "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020 Michał otrzyma telefon, dzięki któremu dowie się, że Leszek nie tylko przeżył, ale został przetransportowany do warszawskiego szpitala. Co zrobi spanikowany sąsiad Joasi?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2020. Wzruszające spotkanie Joasi i Leszka w szpitalu! Podejmą ważną decyzję

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak pamiętamy, przyjaciel Leszka przekazał właśnie Michałowi informacje o wypadku w Himalajach i jego ostatnie słowa do Joasi. Michał zachował to dla siebie, skasował tez wszystkie pełne miłości sms-y Leszka do Asi... Nic dziwnego, że kiedy dowie się, że rywal żyje i znów jest blisko, popędzi do szpitala ratować sytuację w 1524 odcinku "M jak miłość". Czy mu się to uda?

Spisek Michała zostanie zrujnowany przez ojca (Grzegorz Wons) Leszka, który okaże się, wiedział o wszystkim. O wypadku syna, o tragicznym wypadku, ale i o wszystkich niecnych poczynaniach Michała wobec Joasi! Jak powita rywala-oszusta? Najpewniej między Michałem a Leszkiem dojdzie do bardzo ostrej rozmowy, w której pacjent wygarnie pisarzowi, co o nim myśli. Czy Michałowi znów puszczą nerwy i rzuci się do bójki z obolałym Leszkiem w 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020?

Najnowsze