M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek przyłapany na pocałunku za kierownicą! Kto z nim będzie?

2020-06-30 12:57 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek przyłapany na pocałunku za kierownicą! Kto z nim będzie?
Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek przyłapany na pocałunku za kierownicą! Kto z nim będzie?

Szokujące wieści wyciekły z planu "M jak miłość"! Piotrek (Marcin Mroczek) zostanie przyłapany na pocałunku za kierownicą! Kto z nim będzie? Czy Piotrek będzie obcałowywał w samochodzie seksowną Kamilę (Anna Gorajska), dla której rzuci żonę? Wiemy też, że Zduński planuje porwać Kingę (Katarzyna Cichopek) nad morze - może po drodze rzuci się na żonę i zaczną uprawiać gorący seks?! Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Kogo Piotrek będzie całować prowadząc auto? 

Ze zdjęć z planu "M jak miłość", jakie upublicznił na swoim Instastory Marcin Mroczek, jasno wynika, że za kierownicą samochodu Zduńskiego będzie się działo! Kogo będzie obcałowywał Piotrek po wakacjach 2020? 

Wieści, jakie wyciekają z produkcji na temat nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2020, niestety wskazują na to, że Piotrek porzuci Kingę dla seksownej koleżanki po fachu, a Zduńska będzie wypłakiwać się Magdzie z dramatu...  Istnieje więc możliwość, że Piotrek rzuci wszystko i z seksowną Kamilą ruszy w świat! 

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jednak pojawiły się także lepsze wieści dla małżeństwa Zduńskich w "M jak miłość". W jednym z ostatnich wideo na Instastory Marcina Mroczka widać, że po wakacjach 2020 porywa swoją żonę nad morze! Jeżeli nie będzie to "podróż" w jedną stronę, aby zakomunikować Kindze rozstanie w pięknych okolicznościach, jest nadzieja, że wszystko skończy się dobrze!

Droga z Warszawy nad morze jest długa i jak się Kinga z Piotrkiem już wykłócą w "M jak miłość", to może rzucą się na siebie w wielkim porywie namiętności? Czyżby tak właśnie tak miały się zakończyć awantury i dramaty u Zduńskich po wakacjach 2020?  

M jak miłość na planie: Marcin Mroczek (Piotrek)
Autor: Instagram

Najnowsze