M jak miłość po wakacjach 2020. Ostatni dzień Lilki na planie! Monika Mielnicka już nie wróci?

2020-08-14 7:15 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Ostatni dzień Lilki na planie! Monika Mielnicka już nie wróci?
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Ostatni dzień Lilki na planie! Monika Mielnicka już nie wróci?

Lilka z "M jak miłość" pokazała swój ostatni dzień na planie! Monika Mielnicka występuje w serialu "M jak miłość" od 2018 roku i ostatnie dwa lata były bardzo intensywne dla młodej aktorki. Wiele się wydarzyło i gwiazda nie miała czasu na odpoczynek. Teraz zapowiedziała, że wyrusza na wakacje. Czy w "M jak miłość" zobaczymy Lilkę po letniej przerwie 2020?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Lilka zdobyła serca widzów swoją szczerością i przezwyciężaniem wszelkich życiowych trudności. Ostatni sezon był wyczerpujący, zarówno dla postaci, jak i dla samej Moniki Mielnickiej. Sceny gwałtu, pobicia oraz poronienie nie były łatwe, a od po kwarantannowego powrotu na plan młoda gwiazda "M jak miłość" nie miała chwili wytchnienia. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka zaszyje się w sadzie Lucjana z tajemniczym facetem! To będzie jej prawdziwy ojciec?

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka)

Lilka z "M jak miłość" na Instagramie zapowiedziała swój ostatni dzień na planie! Oczywiście chodzi o ostatni dzień przed urlopem, więc fani mogą być spokojni - w nowym sezonie "M jak miłość" nie zabraknie żony Mateusza (Krystian Domagała). Z komentarzy fanów wiemy też, że niestety Monika Mielnicka nie odpocznie długo, 

Monia kiedy jakieś live na twoim insta? Stęskniliśmy się za pogadankami i kalamburami 😁❤️

aa w bardzo niedługim czasie, od środy mam wakacje ( krótkie, to krótkie, ale są 🤪) i coś podziałamy, powracam na Instagramy i do Was 😘😘😘 Przecież dłużej nie wytrzymam już bez pogaduszek 😂 przerwa zaliczona! Ale wracam! odpisała aktorka.

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilkę czekają ogromne zmiany. Zda liceum, podejdzie do matury i razem z Mateuszem orz ich przyjaciółkami zaczną dorosłe życie w Warszawie. Mostowiakowa pójdzie do pracy w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), zmieni styl i przejdzie wewnętrzną metamorfozę - już nie będzie zahukaną dziewczynką, lecz pewną siebie kobietą! Nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć. A wy?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka napadnięta?! Po brawurowej ucieczce wyląduje na śmietniku

Najnowsze