M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zmieni się w więzieniu! Nawet matka go nie pozna - WIDEO

2020-05-26 14:20 jkk
 M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zmieni się w więzieniu! Nawet matka go nie pozna - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm/TVP/VOD M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zmieni się w więzieniu! Nawet matka go nie pozna - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy, jak bardzo Olek zmieni się w więzieniu! Nawet rodzina matka go nie pozna! Tajemnice z planu "M jak miłość" ujawniła Małgorzata Pieczyńska, czyli serialowa Aleksandra Chodakowska, która faktycznie Popiela, grającego Olka nie poznała! Co zmieniło się na twarzy gwiazdora podczas przerwy w zdjęciach do nowego sezonu "M jak miłość"? Czy to celowy zabieg scenarzystów, czy metamorfoza aktora zobaczymy w "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020! Jak będzie wyglądał Olek po wyjściu z więzienia?

"M jak miłość" po wakacjach 2020. Matka nie pozna Olka! Jak będzie wyglądał Olek po wyjściu z więzienia?

Jak powiedziała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Małgorzata Pieczyńska, Maurycy Popiel, czyli Olek z "M jak miłość" wróci ł na plan serialu zupełnie odmieniony! Czy to więziennie doświadczenie odmieni Olka, czy osobista metamorfoza gwiazdy?

Jak wiemy już, w 1523 odcinku "M jak miłość", czyli pierwszym w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Olek wyjdzie na na wolność. Opuści straszne mury więzienia, w którym był załamany, samotny, w depresji, a nawet próbował się zabić!

Jedynym jasnym promyczkiem w tym ponurym miejscu była dla Olka rodzina, która stawiała się na każde widzenie. Tam też poślubił Anetę, co wywołało uśmiech na twarzy Olka, ale czy na długo, to zobaczymy dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość"...

M jak miłość po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Olek wyjdzie z więzienia! Sąd go uniewinni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

- Szczęściara ze mnie! Mikołaja (Rozerskiego) po prostu uwielbiam! - powiedziała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Pieczyńska o swoim serialowym starszym synu. Zaraz jednak dodała kilka słów o młodszym. I to jest prawdziwy szok!

- Z Maurycym też świetnie się dogadujemy. Na początku siedzieliśmy w maseczkach, a kiedy już można było bezpiecznie je zdjąć, okazało się, że Maurycy ma... wąsy! Zaskoczył mnie totalnie!

Czy Olek po wyjściu z więzienia zapuści sobie wąsy, aby upodobnić się do starszego i bardziej poukładanego brata, czy celowy zabieg charakteryzatorów, aby wyglądał na bardziej dojrzałego? Na filmie z "Kulis M jak miłość" widać, że Popiel ma już cień nowego zarostu nad górną wargą. Czy to na stałe i w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy zupełnie odmienionego przez więzienną traumę Olka?

Super Raport 25 V (goście: Gawkowski, Karczyński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze