M jak miłość po wakacjach 2020. Olek na wolności już bez Anety w nowym sezonie! Małżeństwo Chodakowskiego rozpadnie się tuż po ślubie?

2020-07-13 15:05 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Olek na wolności już bez Anety w nowym sezonie! Małżeństwo Chodakowskiego rozpadnie się tuż po ślubie?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Olek na wolności już bez Anety w nowym sezonie! Małżeństwo Chodakowskiego rozpadnie się tuż po ślubie?

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Olek (Maurycy Popiel) na wolności będzie już bez Anety (Ilona Janyst)?! Czy małżeństwo Chodakowskiego rozpadnie się tuż po ślubie? Wyciekły niepokojące zdjęcia z planu, na których Marcin (Mikołaj Roznerski) jest z Izą (Adriana Kalska), a Olek z... matką Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska)! Kiedy do akcji wkroczy teściowa Olka, Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska), przerażony mąż Anety ucieknie od ukochanej... A przecież Aneta będzie w ciąży w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Olek wyjdzie na wolność w 1523 odcinku "M jak miłość"! Opuści więzienie, a sąd wyda na niego wyrok w zawieszeniu. Niedługo później do rodzinnego obiadu Chodakowskich na cześć tego wydarzenia, dołączy nieproszona matka Anety! Kryńska seniorka będzie gorszą wersją swojej córki i okaże się nie tylko bezczelna, ale i wścibska. Nawiedzona teściowa Olka w "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie miała jeden cel: odzyskać dla siebie ukochaną córunię! Czyżby miało jej się to udać?

Na ostatnich zdjęciach z planu "M jak miłość", opublikowanych na Facebook-u przez Małgorzatę Pieczyńską widzimy szczęśliwą rodzinę: dzieci Marcina i Izy, Aleksandra i nareszcie obaj synowie. I chociaż u boku Marcina będzie niezmiennie uśmiechnięta Iza, Olek będzie z mamą sam! Czyżby miało to oznaczać, że przerażony zachowaniem teściowej i podobieństwem zony do mamusi Olek miał zwiać po skrzydła mamy?

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Pojednanie Budzyńskiego z Kamilem! Zniszczy Gryca, a później zrobi to na oczach wszystkich

M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska)
Autor: Facebook Małgorzata Pieczyńska M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

Na to niestety wygląda również na zdjęciach publikowanych przez inne gwiazdy "M jak miłość" na Instagramie. Jeżeli widzimy Olka to albo z bratem i mamą, albo tylko z bratem, a ostatni raz widzimy go u boku Anety, kiedy miedzy nich wciska się jej mamusia. Jak już pisaliśmy, teściowa Olka przywiezie ze sobą nie tylko wścibstwo i brak ogłady, ale i mroczną tajemnicę swojej córki... Czy Olek, który dopiero co ma za sobą koszmar więzienia nie wytrzyma nadmiaru rodzinnych wrażeń i wyprowadzi się do swojej mamy?

Gdyby taki wariant zdarzeń przewidzieli dla młodego małżeństwa Chodakowskich scenarzyści "M jak miłość", oznaczałoby to, że Aneta będzie musiała trudy ciąży z Olkiem znieść sama... Ale może właśnie najmłodszy członek rodziny Chodakowskich uratuje sytuację i na wieść o ciąży Olek z Anetą znów zewrą szyki i przepędzą paskudną mamusię po wakacjach 2020? Mamy nadzieję, że nawet jeżeli po więziennych i procesowych przeżyciach oraz odwiedzinach "radosnej" Kryńskiej Anetę i Olka dotknie kryzys, to szybko pozbierają się i zaznają jeszcze dużo szczęścia w "M jak miłość"...    

Najnowsze