M jak miłość po wakacjach 2020. Nie tylko Joasia wyjedzie! Dwie inne gwiazdy znikają z M jak miłość

2020-08-08 12:18 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Nie tylko Joasia wyjedzie! Dwie inne gwiazdy znikają z M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Nie tylko Joasia wyjedzie! Dwie inne gwiazdy znikają z M jak miłość

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 nie tylko Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zniknie z serialu! Razem z nią znikną jeszcze dwie gwiazdy. W nowych odcinkach "M jak miłość" Chodakowska wyjedzie do Francji, a tym samym wątek Joasi oraz jej najbliższych zostanie chwilowo wycofany. Na ekranie po letniej przerwie zabraknie dwóch aktorów. O kogo chodzi? Kogo nie zobaczymy w nowych odcinkach serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia zniknie z serialu. Ma to związek z urlopem macierzyńskim Barbary Kurde-Szatan, która spodziewa się drugiego dziecko. Chodakowska w "M jak miłość" również zajdzie w ciążę, co odkryje tego samego dnia, w którym dowie się o wypadku Leszka (Sławek Uniatowski). Będzie wściekła na wieść, że Michał (Paweł Deląg) zataił przed nią tragedię jej byłego partnera.

Przeczytaj: Michał z M jak miłość z córką. Będzie ojcem dziecka Joasi i pokazał zdjęcie z planu nowego sezonu serialu

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia postanowi wszystko przemyśleć z dala od Polski. Zerwie z Michałem, spakuje siebie oraz Wojtka (Feliks Matecki) i wyjedzie do swojego ojca do Francji. Zostanie tam tak długo, jak Basia Kurdej-Szatan będzie przebywać na urlopie. To oznacza, że nie tylko ona zniknie z serialu.

Również Feliks Matecki na dłuższy czas pożegna się z serialem. Zarówno Paweł Deląg nie będzie pojawiał się na ekranie. W serialu "M jak miłość" jego wątek jest bezpośrednio związany z wątkiem Joasi i o ile scenarzyści nie postanowią połączyć jego postaci z innymi bohaterami, to on również zniknie. Prywatnie aktor zajął się innymi projektami, c dodatkowo potwierdza tę teorię. Będziecie za nimi tęsknić? Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2020 zapowiadają się naprawdę emocjonująco!

Sprawdź też: M jak miłość. Kurdej-Szatan nie wróci bo nie jest dziumdzią. Ma dość potulnej Joasi?

Najnowsze