M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka wraca do Grabiny! Oficjalne oświadczenie produkcji

2020-08-14 7:15 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka wraca do Grabiny! Oficjalne oświadczenie produkcji
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka wraca do Grabiny! Oficjalne oświadczenie produkcji

Do "M jak miłość" po wakacjach 2020 wróci Natalka (Marcjanna Lelek)! Został wydany oficjalny komunikat produkcji. To już pewne - w nowych odcinkach "M jak miłość" z powrotem zobaczymy siostrę Uli (Iga Krefft). Natalka zniknęła z ekranu ponad rok temu, ale Marcjanna Lelek postanowiła wrócić. Czy na zawsze? Sprawdź, co wiadomo o nowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Natalka wraca do "M jak miłość"! Marcjanna Lelek półtora roku temu zniknęła z ekranu po tym, jak jej serialowy mąż Franek (Piotr Nerlewski) na dobre pożegnał się z produkcją. Miała kilka gościnnych występów, jednak od ostatniego minęło dużo czasu. Teraz produkcja "M jak miłość" przygotowała dla widzów ogromną niespodziankę. Po wakacjach 2020 w Grabinie znowu zobaczymy siostrę Uli! Powstał komunikat w tej sprawie. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się, ale ukryje twarz dziewczyny! Zabierze nową kochankę do Grabiny, jak swoje byłe

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka (Marcjanna Lelek) wraca do Grabiny
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Natalka (Marcjanna Lelek) wraca do Grabiny

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się wzburzony komentarz jednej z widzek, która stęskniła się za kultowymi bohaterami. Zazwyczaj tego rodzaju komentarze nie otrzymują odpowiedzi, jednak tym razem narzekanie fanki przyniosło skutek. Profil "M jak miłość" odpowiedział, że Natalka wraca!

Ja tez patrze na stare odcinki od początku, wtedy to był reżyser i aktorzy. Zawsze na koniec każdego odcinka coś się działo. A teraz jak już mówiłam dwa razy w roku. Boże jakie nudy teraz, zlitujcie się. Weźcie scenariusz jakiś ciekawy napiszcie. A nie tylko ten Leon, Kisielowa Lilka, te nudne watki ile można 😢
Nie ma już Marka, Małgosi, Marty, Natalki, Hanki, Tomka nikogo. Nudy... Kiedyś to były akcje działo się cały czas coś. Teraz nudy dzieje się coś dwa razy w roku🤣 Marysia, Maria, Kinga, Piotr I Paweł zostali. Jeszcze Iza i Marcin to trzymają do kupy.

W nowych odcinkach "M jak miłość" z powrotem zobaczymy siostrę Uli. Niestety, na razie to wszystko, co wiadomo. Ciężko stwierdzić, czy Marcjanna Lelek zostanie na dłużej. Życie prywatne gwiazdy "M jak miłość" do tej pory głównie pochłaniały podróże. Czy zdecydowała się wrócić, ponieważ z powodu koronawirusa wyjazdy są niebezpieczne? Nie wiadomo. Na razie sama aktorka nie skomentowała swojego powrotu, ale z pewnością Natalka pojawi się na ekranie - produkcja jest bardzo ostrożna i nigdy nie rzuca słów na wiatr!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Dramat Bartka po powrocie do Grabiny. Ula zostawi go dla innego?

Najnowsze