M jak miłość po wakacjach 2020. Mateusz ostro zaszaleje z Rafałem! Ta jazda może ich dużo kosztować!

2020-07-09 11:51 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Mateusz ostro zaszaleje z Rafałem! Ta jazda może ich dużo kosztować!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Mateusz ostro zaszaleje z Rafałem! Ta jazda może ich dużo kosztować!

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) nieźle zaszaleje w towarzystwie Rafała (Jakub Kucner)! Na plan "M jak miłość" został sprowadzony motocykl, którym policjant będzie poruszał się w nadchodzącym sezonie. Szybka maszyna nie jest jednak bezpiecznym środkiem transportu. Mateusz podłapie zajawkę od starszego kolegi!Czy dojdzie do tragedii? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" po wakacjach 2020 policjant Rafał zainwestuje w nowy pojazd! Na Instagramie Jakub Kucnera pojawiło się nagranie z planu, na którym gwiazdor zaprezentował motocykl.

- Chcę wam coś pokazać, bo oto na tej maszynie, będzie jeździł Rafał Stadnicki. Proszę, nie ma żartów! Także od września będzie się działo. Wszystko jest, skóra, rękawiczki, kask... Jest moc! - powiedział podekscytowany aktor "M jak miłość" pokazując ścigacz.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Andrzejek weźmie się za Bartka! Tajemnicza umowa zmieni życie Lisieckiego

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na następnym filmik z planu "M jak miłość" Jakub Kucner już siedzi na niebezpiecznej maszynie,a za nim, na siedzeniu pasażera,usadowił się młody Mostowiak! Wszystko wskazuje na to, że Mateusz podłapie od Rafała "zajawkę" na motocykl.To może skończyć się dla nich obydwu fatalnie.

W końcu nawet samemu nie przestrzegając przepisów, nie brakuje takich kierowców, którzy przekraczają prędkość lub nie patrzą w lusterka, co jest zgubne dla kierowców motocykli. Oby scenarzystom "M jak miłość" nie przyszło do głowy zaplanować jakiegoś wypadku! 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Nocny telefon do Barbary postawi na nogi całą Grabinę! Szokujące wiadomości na temat oszustki

Najnowsze