M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin urządzi awanturę! To koniec spokojnego życia Izy

2020-08-15 9:04 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin wywoła awanturę! To koniec spokojnego życia Izy
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin wywoła awanturę! To koniec spokojnego życia Izy

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marcin (Mikołaj Roznerski) rozpęta kolejną awanturę! Chodakowski nie może żyć spokojnie. Gdy tylko wyplącze się z kolejnych tarapatów, to zaraz wpada w kolejne. Iza (Adriana Kalska) w "M jak miłość" będzie musiała znosić wybryki męża. To koniec jej spokojnego życia! Czy Marcin w "M jak miłość" pójdzie po rozum do głowy?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marcin rozpęta awanturę! Iza będzie miała serdecznie dość wybryków męża. Ostatnie lata zakochani spędzili na opędzaniu się od kłopotów i wychodzeniu ze skrajnie niebezpiecznych sytuacji, a kiedy nareszcie zapanuje spokój, Chodakowski w "M jak miłość" z własnej woli wpakuje się w kolejne tarapaty. Już wcześniej zakochani pokłócili się o pracę Marcina, a wszystko przemawia za tym, że będzie tylko gorzej!

Przeczytaj: Strzelanina w M jak miłość! Jakub i Marcin będą walczyć o życie. Iza im tego nie daruje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marcin wciąż będzie pracował w agencji detektywistycznej Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Panowie ładują się w groźne sytuacje na co dzień i chociaż Chodakowski obiecał ukochanej, że będzie pracował w biurze, to i tak nie odpuści sobie biegania za bandytami i mężami bijącymi swoje żony. Sam Mikołaj Roznerski zapowiedział, że jego bohater jest gotowy na awanturę. 

Jakaś awanturka ?😜 Pomożemy 🤓💪👊 Niech moc będzie z Wami ☺️💪😜 #na #planie

Razem z @mroznerski pozdrawiamy z planu @mjakmilosc.official !! 💪💪👍👍 Agencja detektywistyczna Karski i Partnerzy działa pełną parą🔥🔥🔥🍾🍾 zawtórował mu kolega z planu "M jak miłość". Marcin jest uzależniony od adrenaliny, a to z pewnością doprowadzi to do kolejnych problemów. "Oj, Marcin to już specjalista od awantur i afer" napisała jedna z fanek. Czy to doprowadzi do kryzysu w jego świeżutkim małżeństwie? Przekonamy się już wkrótce, w nowych odcinkach serialu "M jak miłość" po wakacjach 2020. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Nowa kobieta w życiu Marcina! To zaginiona rodzina Izy?

Najnowsze