M jak miłość po wakacjach 2020. Magda wybaczy Kamilowi, że chciał wykończyć Budzyńskiego i Olka? Znów będą blisko!

2020-06-05 20:15 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda wybaczy Kamilowi, że chciał wykończyć Budzyńskiego i Olka? Znów będą blisko!
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Magda wybaczy Kamilowi, że chciał wykończyć Budzyńskiego i Olka? Znów będą blisko!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Magda (Anna Mucha) wybaczy Kamilowi, że chciał wykończyć Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i wsadzić Olka (Maurycy Popiel) do więzienia. Najwidoczniej pogodzi się z byłym kochankiem, bo wyjadą razem do siedliska w Grabinie. Zdjęcia zza kulis "M jak miłość" ujawniają, że Magda i Kamil znów będą blisko. I to na oczach Budzyńskiego. Psychol Gryc nie odpuści, by odzyskać Magdę...

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Szokujący zwrot w "M jak miłość" w wątku Magdy i Kamila! Po wszystkich podłościach jakich w finale poprzedniego sezonu dopuścił się Gryc, żeby zniszczyć Budzyńskiego, pogrążyć Olka w sądzie i dzięki temu odzyskać Magdę w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 dopnie swego i znów zbliży się do ukochanej...

Kiedy na procesie Olka w 1517 odcinku "M jak miłość" Magda rozszyfrowała Kamila i zrozumiała, że chodzi mu tylko i wyłącznie o nią postawiła sprawy jasno! Zastrzegła, że jeśli nie odpuści Andrzejowi i nie przestanie dręczyć Olka, by wygrać w sądzie stanie jej największym wrogiem.

- Chodzi o Andrzeja, żeby go pokonać? Czy gdyby Olka bronił jakikolwiek inny prawnik, to z równym zaangażowaniem broniłbyś wtedy interesów i sprawiedliwości psychopaty i zabójcy?! - zapytała Kamila licząc na szczerą odpowiedź.

Nieobliczalny Gryc już wtedy w "M jak miłość" przyznał, że zależy mu tylko na niej. Zmieni swoje podejście do Budzyńskiego, jeśli Magda zgodzi się na kolację. - Chcesz mieć we mnie wroga? Bo właśnie ci się to udaje... - rzuciła Magda, a Kamil nie pozwolił jej odejść. Złapał ją za rękę, by postawić swoje warunki.

- Magda... Paradoks tej sytuacji polega na tym, że ja mówię serio...

Nie przegap: M jak miłość. Anna Mucha ma nowego chłopaka. Był prześladowcą Magdy w serialu! Grali razem mocne sceny - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kamil przegra z Andrzejem proces Olka. Sąd uniewinni Chodakowskiego od zarzutu zabójstwa Artura, ale to wcale nie oznacza, że były kochanek Magdy się podda. Wręcz przeciwnie!

Zdjęcia z planu "M jak miłość" wskazują na to, że Kamil znów będzie blisko Magdy. Ich spotkanie w siedlisku w Grabinie będzie wyglądało dość podejrzanie. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Magda wybaczy Kamilowi i puści w niepamięć to co zrobił.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil znów zaatakuje! Przegra z Olkiem, weźmie się za Kingę

Ale uśmiechy na zdjęciu Magdy, Budzyńskiego i Kamila zza kulis jednego z nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2020 mogą mieć ukryte znaczenie. Znając Gryca nie cofnie się przed niczym, żeby zniszczyć szczęście Budzyńskich. Być może przyjedzie do Grabiny nieproszony.

M jak miłość po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Olek wyjdzie z więzienia! Sąd go uniewinni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ponieważ Magda i Andrzej w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w siedlisku spotkają się z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) i Marzenką (Olga Szomańska), to obecność Kamila w ogóle nie pasuje do tego towarzystwa.

Jak będzie przebiegało to spotkanie Budzyńskich z Grycem w nowym sezonie "M jak miłość"? Podpowiedź podsuwa serialowy Andrzejek, który sugeruje, że dojdzie wtedy do awantury.

"Ciepłe dni, spotkania w ogrodzie w gronie przyjaciół i rodziny, przy obficie zastawianym stole - brzmi świetnie. Często takim biesiadom towarzyszą ciekawe rozmowy, dużo śmiechu a nierzadko też sprzeczki. Jak było w tym przypadku? Nic nie zdradzę! Musicie śledzić perypetie Andrzejka w kolejnych odcinkach" - napisał Oświeciński pod zdjęciem z planu "M jak miłość" na swoim Instagramie.


Sprawdź też: M jak miłość. Powrót Tomka do życia Zosi. Tak teraz wygląda zmarły Tomek - WIDEO

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze