M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka już nigdy nie będzie taka! Szokujące zmiany u młodych Mostowiaków!

2020-07-04 12:51 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka już nigdy nie będzie taka! Szokujące zmiany u młodych Mostowiaków!
Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka już nigdy nie będzie taka! Szokujące zmiany u młodych Mostowiaków!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy szokujące zmiany w małżeństwie młodych Mostowiaków! Lilka (Monika Mielnicka) to już nie będzie znana nam Lilka - używać będzie nawet innej formy imienia! Mostowiakowie zupełnie inaczej będą też wyglądać - to już nie dwójka zagubionych dzieciaków, tylko bardziej para królewska! Po wakacjach 2020 w "M jak miłość" czas na wielkie zmiany u Liliany i Mateusza (Krystian Domagała)!

M jak miłość po wakacjach 2020. Liliana już nigdy nie będzie wystraszoną Lilką! Co na to Mateusz?

Jeszcze w ostatnich odcinkach przed wakacjami 2020 Lilka, pomimo ślubu z Mateuszem była wciąż zastraszoną przez agresywnego ojca (January Brunov) Banachówną. Lilka wciąż dźwigała ciężar brutalnego gwałtu i nijak nie mogła doszukać się radości życia. Przez to popadła nawet w spore kłopoty z narkotykami prawem...

Jednak niegasnąca nawet w najcięższych chwilach miłość Mateusza i jego oddanie dla Lilki w "M jak miłość" przyniosą po wakacjach 2020 wymierne skutki. Lilka zmieni się nie poznania! Jak wpłynie to na małżeństwo z młodym Mostowiakiem?  

- Moją bohaterkę czeka przemiana zarówno zewnętrzna - wizerunkowa, jak i wewnętrzna - duchowa – zdradza tajemnice swojej bohaterki Monika Mielnicka w "Świecie Seriali". – Po ślubie z Mateuszem (Krystian Domagała), który okaże się nad wyraz dojrzałym i odpowiedzialnym chłopakiem, Liliana odzyska poczucie własnej wartości – dodaje młodziutka gwiazda "M jak miłość". - Wejście do rodziny Mostowiaków da jej impuls do rozwoju i wyzwolenia się z traumy po gwałcie i przemocy domowej ze strony ojca alkoholika.

Koszmarna nawałnica na planie "M jak miłość" zablokowała produkcję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mrs and Mr... @mjakmilosc.official Post udostępniony przez Monika Mielnicka (@monika_mielnicka_official)

Lilka, a po wakacjach 2020 może bardziej Liliana - Mostowiak faktycznie zmieni w sobie wszystko. Żona Mateusza stanie się przebojowa, a jej planem na życie będzie praca psychologa i pomagania takim - jak niedawno ona - zagubionym duszyczkom w wyjściu na prostą.

Jak zareaguje Mateusz na przemianę żony? Otóż okazuje się, że po wakacjach 2020 dotrzyma Lilianie kroku! Serialowy Mateusz z "M jak miłość" - Krystina Domagała - już teraz pokazuje na Instagramie zdjęcia, na których już nie ma niedawnego chłopca. To pełen życia młody mężczyzna "do tańca i różańca"!

Jak ta przemiana obojga Mostowiaków wpłynie na ich małżeństwo? Na razie na zdjęciach na Instagramie widać ich tak pięknych, kolorowych i wyluzowanych, niczym angielska para królewska na wakacjach 2020! Czy takie będzie ich dalsze życie w "M jak miłość"?

Monika Mielnicka napisała pod zdjęciem Lilki i Mateusza: - Mrs and Mr...  - czy gwiazda "M jak miłość" żartobliwie zasugerowała, że młodym Mostowiakom do Anglii wcale nie daleko... Co na to fani?

- Piękni 💋💗

- Ładnie 👌😉

- Mąż i żona 💗💗💗💗

Najnowsze