M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga będzie miała wypadek! Trafi do szpitala w ciężkim stanie - ZDJĘCIE

2020-08-15 9:29 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga będzie miała wypadek! Trafi do szpitala w ciężkim stanie - ZDJĘCIE
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga będzie miała wypadek! Trafi do szpitala w ciężkim stanie - ZDJĘCIE

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje tragiczny wypadek i trafi do szpitala! Gwiazda "M jak miłość" wstawiła zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. Poważny wypadek Kingi w nowym sezonie "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Piotrek (Marcin Mroczek), pomimo kłótni, oczywiście będzie czuwał przy rannej żonie, jednak czy nie będzie za późno na pojednanie? Czy Kinga po wypadku w nowych odcinkach "M jak miłość" wróci do zdrowia i do niewiernego męża?

Kinga z "M jak miłość" w szpitalu! Piotrek będzie czuwał przy chorej żonie

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kina w poważnym stanie trafi do szpitala! Niestety, Zduńska stanie się ofiarą koszmarnego wypadku. Na razie szczegóły nie są znane, ale konsekwencje widać jak na dłoni. Bohaterka "M jak miłość" zostanie unieruchomiona! Lekarze założą jej kołnierz ortopedyczny. 

Co tu się wydarzyło?!?!?! Zobaczycie już niebawem! Wrzesień tuż tuż i wracamy z nowymi odcinkami @mjakmilosc.official Kto się stęsknił? napisała pod fotką Katarzyna Cichopek.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Koszmar u Zduńskich. Namiętny seks Kingi i Piotrka i kochanka w bistro. Kinga nie wytrzyma tej huśtawki!

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "M jak miłość" Kinga najwyraźniej na dłużej zostanie w szpitalu, ponieważ Kasia Cichopek paradowała po planie w szpitalnej piżamce. Wyjaśniła, że wróciła z wakacji nad Bałtykiem tylko na jeden dzień zdjęciowy.

- Wpadłam do Warszawy na jeden dzień zdjęciowy, więc przy okazji zrobiłam szybkie pranie. Tam już w walizce czekają czyste rzeczy dzieciaków, dowiozę im dzisiaj - powiedziała. Nie chciała jednak zdradzić, co stanie się Kindze: - Dzisiaj mam sceny szpitalne, ale więcej powiedzieć wam nie mogę, niestety. 

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Piotrek oczywiście będzie czuwał przy chorej żonie. Jej uraz wydaje się poważny, więc wszystkie kłótnie małżeńskie odejdą w niepamięć. Oby nie było za późno na pojednanie! Zduński będzie musiał zająć się żoną, która może jeszcze długo nie wyjść z kołnierza... Oby naszej Kindze nie stało się nic poważnego! Zobacz więcej zdjęć z planu "M jak miłość" w galerii poniżej.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga dowie się o zdradzie Piotrka z Kamilą! Znajdzie dowód na romans męża z prawniczką

Najnowsze