M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga postawi Piotrkowi twarde warunki! Rzuci ją dla prawniczki Kamili?

2020-06-29 15:49 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga postawi Piotrkowi twarde warunki! Rzuci ją dla prawniczki Kamili?
Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga postawi Piotrkowi twarde warunki! Rzuci ją dla prawniczki Kamili?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga (Katarzyna Cichopek) postawi Piotrkowi (Marcin Mroczek) twarde warunki: albo ona, albo Kamila (Anna Gorajska)! Czy Zduński rzuci żonę dla seksownej prawniczki? Tak niestety wynika z fragmentów scenariusza, opublikowanych przez Cichopek na jej Instastory. Awantury, łzy i przerażone dzieci - to będzie efekt romansu Piotrka z seksowną koleżanką. Czy Piotrek opamięta się w 1545 odcinku "M jak miłość" i przyjmie ultimatum Kingi, czy jednym ruchem straci wszystko?

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek rzuci Kingę w 1545 odcinku? Nie przyjmie warunków żony!

Jak wynika z fragmentów scenariusza, opublikowanych przez Katarzynę Cichopek na jej Instastory, Kinga będzie miała tak bardzo dość niejasnej roli prawniczki Kamili w życiu jej męża, że powie "dość!". Postawi mężowi twarde warunki, jeżeli w ogóle myśli o powrocie do rodziny. Jakie? 

W 1545 odcinku "M jak miłość" atmosfera w domu Zduńskich będzie się zagęszczać. Piotrek coraz więcej będzie mówił o Kamili, a Kinga coraz mniej będzie chciała tego słuchać. Dojdzie do tego, że świadkiem strasznej awantury, jaka wybuchnie z tego powodu między małżonkami, będzie Misiek! Czy to właśnie tego dnia Kinga i Piotrek zakończą swoje małżeństwo? 

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Kinga w 1545 odcinku "M jak miłość"po wakacjach 2020 powie Magdzie i swojej mamie, że postawiła Piotrkowi twarde warunki: albo ona, albo Kamila. -  Postawiłam Piotrkowi ultimatum - czytamy w scenariuszu serialu. 

Niestety, z opisu 1545 wynika też, że Piotrek stanie jednoznacznie po stronie seksownej koleżanki. - Piotrek wierzy Kamili, nie mnie! - będzie rozpaczała Kinga w rozmowie z Magdą. Czy to już będzie moment, w którym Piotrek podejmie decyzję, przez którą spakuje manatki i powędruje w swoją stronę? Jak zakończy się ten dramat? Czy Piotrek opamięta się i zrozumie, co traci, czy będzie już całkowicie uwięziony w sidłach Kamili? Przekonamy się w 1545 odcinku "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020.  

Najnowsze