M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga po powrocie Piotrka zmieni się nie do poznania i zostanie w Grabinie

2020-06-30 13:19 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga rozkwitnie po powrocie Piotrka, ale zostanie w Grabinie
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga rozkwitnie po powrocie Piotrka, ale zostanie w Grabinie

W serialu "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga (Katarzyna Cichopek) po powrocie Piotrka (Marcin Mroczek) na nowo odkryje radość życia! Na zdjęciach z planu Katarzyna Cichopek wręcz promienieje. Zduńska w "M jak miłość" jednak szybko nie wróci do Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że zatrzyma się w Grabinie na dłużej... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Kinga wyjedzie do Grabiny razem z dziećmi! Piotrek w ubiegłym sezonie "M jak miłość" wyjechał w trzymiesięczną delegacje do Stanów Zjednoczonych i zostawić żonę samą z czwórką pociech i prowadzeniem bistro. Marcin Mroczek dopiero niedawno wrócił na plan, więc oznacza to, że w nowych odcinkach we wrześniu prawdopodobnie Kinga wciąż będzie sama z licznymi problemami.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka wybaczy Ali, że wrobiła ją w narkotyki. Szokujące sceny w bistro Kingi - WIDEO

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nic dziwnego, że bohaterka "M jak miłość" postanowią odpocząć od zgiełku miasta, spakuje dzieci i wyjedzie do rodziny na wieś! Zduńska razem z resztą rodziny znajdzie się w Grabinie. Najnowsze zdjęcia z planu, już po powrocie Piotrka na plan, pokazują, że gwiazda wręcz promienieje. To miły kontrast dla smutnej i przemęczonej Kingi z ubiegłego sezonu. Przyjazd męża do Polski z pewnością będzie powodem do wielkiej radości. Pomimo to Kasia Cichopek wciąż nagrywa zdjęcia w domu Mostowiaków, co oznacza, że nieprędko wróci do Warszawy. 

"Pozdrowienia z planu Kochani 🤗Świeżutkie, jeszcze gorące odcinki szykujemy dla Was na wrzesień. Jak myślicie, co się będzie działo? 🤔" napisała gwiazda "M jak miłość". Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w nowych odcinkach po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało? - ZDJĘCIE

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze