M jak miłość po wakacjach 2020. Julka zzielenieje z zazdrości! Paweł ułoży sobie życie z Franką

2020-08-10 7:20 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Julka zzielenieje z zazdrości! Paweł ułoży sobie życie z Franką
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Julka zzielenieje z zazdrości! Paweł ułoży sobie życie z Franką

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Paweł (Rafał Mroczek) ułoży sobie życie z Franką (Dominika Kachlik)! Seksowna Góralka osiągnie to, o czym Julka (Joanna Kuberska) mogłaby tylko pomarzyć. Zduński w "M jak miłość" zakończył związek z dziewczyną po tym, jak stwierdził, że nie jest gotowy na większe zobowiązania, jak ślub czy dzieci. Julka nie mogła tego znieść, a teraz Paweł w "M jak miłość" poświęci się France! Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Paweł będzie kontynuował flirt z Franką. W ubiegłym sezonie Zduński rozstał się z Julką, ponieważ mieli inne plany na przyszłość. Dziewczyna chciała ślubu i dzieci, a Zduński, zdradzony przez Alę (Olga Frycz) wciąż nie był gotowy na poważniejsze zobowiązania. Kryszakówna w "M jak miłość" nie chciała dłużej czekać, aż Paweł kiedyś może zdecyduje się uczynić z niej najszczęśliwszą kobietę na świecie.

Przeczytaj: Julka wróci do M jak miłość? Joanna Kuberska przerwała milczenie i rozwiała wątpliwości!

M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł wpadnie w sidła byłej kochanki! Anka wykorzysta Zduńskiego do swoich celów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Julka w "M jak miłość" wyjechała, Joanna Kuberska odeszła z serialu, a Paweł został sam jak palec. Rodzina próbowała swatać go z różnymi pannami, a nawet z rozwódką, jednak na darmo. Wtedy na jego drodze stanęła zakręcona Franka, która wywróciła jego życie do góry nogami.

Z przecieków z planu wiemy, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł zacznie traktować Frankę całkiem poważnie. Nawet zabierze ją do Grabiny, żeby poznała Barbarę (Teresa Lipowska) i zacieśniła więzi z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Gdyby Julka to zobaczyła, to zzieleniałaby z zazdrości! Niestety, Joanna Kuberska nie planuje powrotu do "M jak miłość". Czy teraz Paweł znajdzie szczęście u boku Franki? Z pewnością na to zasługuje!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się, ale ukryje twarz dziewczyny! Zabierze nową kochankę do Grabiny, jak swoje byłe

Najnowsze