M jak miłość po wakacjach 2020. Iza pokaże nowe oblicze! Zostawi dzieci i Marcina?

2020-07-13 14:13 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Iza pokaże nowe oblicze! Zostawi dzieci i Marcina?
Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020. Iza pokaże nowe oblicze! Zostawi dzieci i Marcina?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 szokująca zmiana u Izy (Adriana Kalska)! Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) pokaże zupełnie nowe oblicze! Czy to oznacza, że zostawi męża i dzieci? Tak mogłoby podpowiadać zdjęcie, które wyciekło z planu "M jak miłość", na którym Iza wygląda zjawiskowo - szczęśliwa i bardzo odświętnie wystrojona! Czy to w ogóle możliwe, żeby w nowym sezonie "M jak miłość" Iza rzuciła wszystko - Marcina, którego tak bardzo kocha i swoje dzieci - Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska)

"M jak miłość" po wakacjach 202 nowe odcinki od września w TVP2

Nowe zdjęcie z planu "M jak miłość", jakie opublikowała Adriana Kalska na swoim profilu na Instagramie daje nieco do myślenia. Czy taka szałowa Iza będzie miała w głowie zajmowanie się mężem i dziećmi, czy raczej tylko sobą? Stylizacja - szpilki, obłędny makijaż, starannie wymalowane paznokcie i elegancki strój - wymagają sporo czasu. Czy tak odstawiona Iza wybierze się na randkę z Marcinem, czy będzie miała zupełnie inny pomysł na ten wieczór?  

Iza nie raz pokazała się nam w pięknym stylu w "M jak miłość". Jednak w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 pojawi się zupełnie odmieniona! Aż tak wyluzowana, szczęśliwa i zwyczajnie piękna już dawno nie pojawiała się na ekranie.

Przez kilka sezonów w "M jak miłość" Iza przeżywała straszne męki z powodu psychopaty Artura (Tomasz Ciachorowski), a po jego skutecznym usunięciu z jej życia przez Olka, cierpiała na procesie szwagra. Jednak po wakacjach 2020 wygląda na to, że nareszcie Iza znów będzie mogła rozkwitnąć! Tylko czy na pewno dla Marcina i dzieci?

- Moja Iza ma wychodne 😁😅🤣😄 - napisała gwiazda "M jak miłość" pod zdjęciem serialowej Izy na Instagramie. Pozostało pytanie, czy wybiera się na jeden szałowy wieczór, czy będzie ich znacznie więcej w następnym odcinkach po przerwie wakacyjnej...

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek na wolności już bez Anety w nowym sezonie! Małżeństwo Chodakowskiego rozpadnie się tuż po ślubie?

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fani "M jak miłość" są zachwyceni Izą na zamieszczonym przez Kalską zdjęciu. I na pewno nie uwierzyliby, gdyby scenarzyści wpadli na pomysł kryzysu w małżeństwie idealnym Izy i Marcina po wakacjach 2020!

- Jak księżniczka 🤩 piękna 🥰🥰

- Cudowna 😻

- Piękna❤

- Zjawiskowa:)

- Piękna i skromna...

Wśród opinii o planach pięknej i wystrojonej Izy na serialowy wieczór znalazła się i taka: - Pewnie z Marcinem 😉😉😉 Pięknie Pani wygląda ☺☺

I znając związek Marcina i Izy w "M jak miłość" dokładnie ta opinia to strzał w dziesiątkę! Już widzimy minę Marcina, który na widok oszałamiającej żony powie coś w stylu: - Wyglądasz jak milion dolarów! I zapewne to on spędzi te noc ze swoją ukochaną w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020!

Przeczytaj koniecznie: Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Ostatnia scena z Joasią wstrząśnie wszystkimi w nowym sezonie

Najnowsze