M jak miłość po wakacjach 2020. Drastyczna metamorfoza Piotrka! Zduński zapuści brodę?! - WIDEO

2020-07-09 8:46 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek zapuści brodę?! Drastyczna metamorfoza Zduńskiego! - WIDEO
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek zapuści brodę?! Drastyczna metamorfoza Zduńskiego! - WIDEO

Po wakacjach 2020 Piotrek (Marcin Mroczek) z serialu "M jak miłość" przejdzie drastyczną metamorfozę?! Pojawiło się nagranie, na którym gwiazdor "M jak miłość" prezentuje bujny zarost i fikuśny wąsik! Do tej pory Zduński znany był ze swojej idealnie ogolonej twarzy. Czy zobaczymy Piotrka w nowym wydaniu? Sprawdź, jak po wielkiej przemianie wygląda ulubiony bohater z "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Piotrek z serialu "M jak miłość" nie jest typem mężczyzny, który lubi bujny zarost. Praktycznie od zawsze prezentuje nieskazitelnie ogoloną buźkę. Niedawno na TikToku Marcina Mroczka pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć aktora w zupełnie odmienionej wersji! Gwiazdor "M jak miłość" pokazał, jak przygotowuje się do zdjęć.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Andrzejek weźmie się za Bartka! Tajemnicza umowa zmieni życie Lisieckiego

M jak miłość po wakacjach 2020. Drastyczna metamorfoza Zduńskiego! Piotrek zapuści brodę?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ekranowy Piotrek z "M jak miłość" ujawnił kulisy nakładania makijażu, układania włosów i nagle zaskoczył swoich obserwujących ujęciem, na którym ma wielodniowy zarost i fikuśny wąsik!

- Dziś pokaże wam, jak aktor przygotowuje się do roli. Zaraz będę piękny! No i jak? - spytał fanów. Na nagraniu poniżej widać, że w tle siedzi serialowa Kinga, Katarzyna Cichopek. Czy to znaczy, że jej mąż w nowych odcinkach po wakacjach 2020 zarośnie jak drwal? Na szczęście wszystko wskazuje na to, że to tylko filtr z aplikacji, a Piotrek wciąż będzie gładki jak wcześniej! 

A co poza tym? Przed bohaterami "M jak miłość" sporo nowych wyzwań. Piotrek po letniej przerwie wróci do Polski ze Stanów Zjednoczonych i będzie musiał jakoś udobruchać żonę, którą zostawił samą z dziećmi na ponad trzy miesiące. Tymczasem Kinga zacznie wyjeżdżać coraz częściej do Grabiny... Czy szykuje się kolejny kryzys?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Nocny telefon do Barbary postawi na nogi całą Grabinę! Szokujące wiadomości na temat oszustki

Najnowsze