M jak miłość po wakacjach 2020. Czy Barbara pokona opiekunkę Józefa Modrego? Psychopatka chce ich zabić!

2020-06-15 21:00 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Czy Barbara pokona opiekunkę Józefa Modrego? Psychopatka chce ich zabić!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Czy Barbara pokona opiekunkę Józefa Modrego? Psychopatka chce ich zabić!

Czy po wakacjach 2020 Barbara (Teresa Lipowska) załatwi opiekunkę Modrego (Stefan Friedmann) w "M jak miłość"? Psychopatka Ola (Magdalena Rembacz) chce zabić swojego podopiecznego oraz jego przyjaciółkę! Czy nestorka Mostowiaków pozwoli jej na to? Już w finale sezonu "M jak miłość" Barbara zaczęła coś podejrzewać i fani są przekonani, że nie da się zwieść psychopatce. Jednak będzie miała coraz trudniejsze zadanie, bo już nawet nie będzie mogła wejść do domu Modrego? Czy Barbara pokona psychopatkę w "M jak miłość" po wakacjach 2020?

Po wakacjach 2020 Barbara z "M jak miłość" dopadnie morderczynię z Grabiny?

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Barbara nie odpuści Oli, opiekunce Józefowa. Mostowiakowa zauważyła, że zachowanie kobiety znacząco odbiega od normy, a w dodatku nie wywiązuje się ze swoim obowiązków względem seniora. Podejrzewa też, że Olka może truć przyjaciela. Psychopatka z "M jak miłość" oczywiście maskuje swoje mordercze intencje pod fałszywym uśmiechem. Czy Barbara da się nabrać?

"Basiu, nie daj się zwieść tej pani!!!" czytamy na głównym profilu "M jak miłość". Nie tylko sama produkcja kibicuje ulubionej babci Polaków. Oczywiście widzowie  też trzymają za nią kciuki:

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Opiekunka Modrego będzie chciała zabić Barbarę w ostatnim 1522 odcinku! Psychopatka jest z kimś w spisku - WIDEO

Koniec M jak miłość. Barbara na tropie morderczyni z Grabiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Co za dziwna opiekunka.
Jej tylko na kasie zależy tego pana.
Ale Basia odkryje prawdę i wszystko bedzie dobrze."

"Basia Mostowiak to mądra kobieta, napewno zdemaskuje opiekunkę oszustkę. Dziwi mnie, że Rogowski nie zauważył zniknięcie leków, które zwróciła mu pacjentka."

"Oj Basia ma nosa wyczuje złe intencje tego babiszona"

"Pani Basia jest zbyt mądra, żeby dać się zwieść"

"Pani Basia wie ,że coś jest nie tak a ta od siedmiu bolesci opiekunka to żmija" - i tak dalej, i tak dalej... Serial "M jak miłość" bez Barbary Mostowiak nie ma prawa istnieć, więc z pewnością po wakacjach 2020 zobaczymy szczęśliwe zakończenie tego wątku, a seniorka dopadnie psychopatkę!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nigdy nie dowie się co się stało z Leszkiem? Ciąża z Michałem zmieni jej życie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze