M jak miłość odcinek 1452, po wakacjach 2019: Iza w sukni ślubnej pogoni Marcina! To będzie zły znak - WIDEO

2019-09-10 20:53 Ag
M jak miłość odc. 1452. Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1452. Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Ślub Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" coraz bliżej. Przygotowania na ślubu ruszą pełną parą, a w 1452 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2019 Iza włoży suknię ślubną, by sprawdzić czy wymarzona kreacja dobrze na niej leży. Z przerażeniem odkryje, że sporo przytyła, zwłaszcza brzuszek. A zaraz potem Marcin zaliczy wpadkę gdy zobaczy Izę w sukni ślubnej. To przyniesie ich pecha? Zobaczcie scenę z 1452 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1452 - wtorek, 10.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Iza i Marcin wezmą w końcu ślub i będą szczęśliwi? Wyczerpali już limit nieszczęść, które na nich spadły, więc pora na to, by wreszcie powiedzieli "tak" i zostali małżeństwem.

W 1452 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2019 zakochani wciąż będą bali się ataku Artura (Tomasz Ciachorowski), ale Chodakowski odpowiednio zadba o bezpieczeństwo swojej rodziny. Nie pozwoli na to, by psychopata skrzywdził Izę i jego dzieci - Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska).

Sprawdź też: Ślub Izy i Marcina w M jak miłość. Była kochanka Chodakowskiego świadkową na ślubie!

Po dłuższym pobycie w Grabinie, która stała się dla nich idealną kryjówką przed Skalskim, razem z dziećmi wrócą do Warszawy, aby skupić się na organizacji ślubu. Głowę Izy cały czas będzie zaprzątała myśl, że przytyła i nie zmieści się w suknię ślubną. Ale czy krągłości Izy nie będą przypadkiem objawem ciąży? (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Na widok Marcina, który zobaczy ją w sukni ślubnej aż podskoczy ze strachu. - Co ty robisz? Uciekaj mi stąd, to przynosi pecha! - wypędzi ukochanego, by jeszcze bardziej nie prowokować losu. Ale w 1452 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy w takie bzdury. - Daj spokój, przecież sam ci ją kupiłem...

- Ale nie na siłę, bo rozprujesz. Wiedziałam, że przytyłam na tej wiejskiej kuchni, ale nie wiedziałam, że aż tyle.
- Nie przesadzaj... - zapewni Marcin zachwycony tym, że jego ukochanej jest teraz nieco więcej.

Nie przegap: Ślub Magdy i Andrzeja w M jak miłość. Magda będzie w ciąży? Anna Mucha w sukni ślubnej - ZDJĘCIA z planu

Także Szymek będzie wniebowzięty na widok swojej przybranej mamy w sukni ślubnej. - Mamo, jak dorosnę to się z tobą ożenię! - powie z rozbrajającą szczerością. - Słuchaj kolego, ta pani jest już zajęta, dla mnie... - uprzedzi Marcin i zaraz potem w 1452 odcinku "M jak miłość" porwie Izę w ramiona, by przeprowadzić próbę generalną przenoszenia panny młodej przez próg.

Najnowsze