M jak miłość po wakacjach 2019. Marzenka zajdzie w ciążę! To koniec jej choroby?

2019-08-25 20:24 sz
M jak miłość odcinek 1448, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1448, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)

Marzenka (Olga Szomańska) z "M jak miłość" po wakacjach 2019 nareszcie zajdzie w długo wyczekiwaną ciążę! W ubiegłym sezonie razem z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) zaczęli starać się o dziecko, jednak pojawiły się komplikacje. Zakochani w "M jak miłość" udali się do lekarza, gdzie okazało się, że Lisiecka jest poważnie chora. Najwyraźniej w nowych odcinkach dzięki odpowiedniemu leczeniu bohaterowie spełnią swoje największe marzenie. Sprawdź, co się wydarzy!

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

Marzenka i Andrzejek z "M jak miłość" zostaną rodzicami! W poprzednim sezonie ich plany co do dziecka stanęły pod znakiem zapytania. Kiedy ich starania nie przynosiły żadnych efektów, poszli do lekarza, który postawił straszną diagnozę: Lisiecka choruje na endometriozę. To oznacza, że bez odpowiedniego leczenia może nigdy nie zajść w ciążę.

Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość"? Nie tylko Marzenka usłyszy radosną nowinę >>> Katia w ciąży w serialu! Łukasz zostanie ojcem. Jak zareaguje?

M jak miłość odcinek 1451. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1451. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)

Jak donosi "Telemagazyn" po wakacjach 2019 w "M jak miłość" dzięki drogiej kuracji Marzenka nareszcie zobaczy upragnione dwie kreski na teście ciążowym. Andrzejek wpadnie w euforię! Ich największe marzenie nareszcie się spełni. Dziecko, własny dom - to prawdziwa gratka dla widzów, którzy mają dość dramatów pozostałych bohaterów.

Przeczytaj też >>> Gwiazda M jak miłość szczegóły nowych odcinków. Joanna Kuberska tajemniczo o losach Julki i innych - WIDEO

Czy to oznacza, że Lisiecka z "M jak miłość" będzie już zdrowa? Niestety, endometrioza nie jest chorobą, którą da się wyleczyć. Może się okazać, że nigdy nie doczekają się upragnionej gromadki pociech...