M jak miłość

M jak miłość. Paweł i Magda wrócą do siebie? Wszystko możliwe po aresztowaniu Andrzeja i wyjeździe Franki

W "M jak miłość" po wakacjach nastąpi wypatrywany przez fanów powrót wielkiej miłości? Okazuje się, że spora grupa wiernych widzów "M jak miłość" najchętniej widziałaby Magdę (Anna Mucha) z Pawłem (Rafał Mroczek). "Stara miłość nie rdzewieje" - piszą w komentarzach na Facebook-u i Instagramie. Faktem jest, że w małżeństwach Zduńskiego i Budzyńskich mogą się wydarzyć takie rzeczy, które nawet zakończą pożycie. Andrzej (Krystian Wieczorek) zostanie aresztowany za zabójstwo Julii (Marta Chodorowska) i nie wiadomo, kiedy i jak ta sprawa się zakończy. To może być już za dużo dla jego żony. Z kolei Franka (Dominika Kachlik) może odlecieć na zawsze do USA porzucając męża samego, jak trzy poprzednie żony. Czy dawni kochankowie - Magda i Paweł - spędzą jednak resztę życia razem?

M jak miłość. Magda i Paweł wrócą do siebie na resztę życia? Pojawią się ważne powody!

Czy Pawła w "M jak miłość" dosięgnie klątwa, zgodnie z którą odchodzą od niego wszystkie poślubione żony? Kiedy przypomnieliśmy wszystkie miłości Zduńskiego po naszym tekstem na Facebooku pojawiły się liczne komentarze wiernych fanów. I okazało się, że zdaniem wiernych widzów Paweł spotkał tylko jedną prawdziwą miłość  wżyciu i była nią Magda! Wobec zbliżających się wydarzeń w powakacyjnych odcinkach sagi rodu Mostowiaków wydaje się możliwe, że faktycznie dawni kochankowie i dziś wielcy przyjaciele mogą dostać jeszcze jedną szansę! Czy dojdzie do tego?

W "M jak miłość" zaraz po wakacjach Andrzej zostanie aresztowany we własnym domu za zabójstwo Julii. To efekt spisku Malickiej, która ukartuje wszystko i zniknie, zostawiając w swoim mieszkaniu upozorowane miejsce zbrodni. Po takiej akcji Magda może mieć nie tylko dosyć afer z Julią, ale przede wszystkim małżeństwa z mężczyzną, do którego już straciła zaufanie. Kiedy dowiedziała się o zdradzie Andrzeja wystarczył jeden telefon do Pawła, aby przyjaciel pocieszał ją w najgorszych chwilach. Po aresztowaniu Budzyńskiego zapewne Magda znów do niego zadzwoni... Czy Paweł już wtedy będzie sam?

Franka z "M jak miłość" ogłosiła światu, że właśnie zaczęła karierę w Hollywood, nie wiadomo więc, jak długo jeszcze Dominika Kachlik pogra na planie sagi rodu Mostowiaków. Niewykluczone więc, że Pawła w jakiś sposób - np. przez wyjazd do USA - opuści czwarta żona i znów będzie sam. Czy po latach przyjaźni zejdzie się z Magdą, rozczarowaną małżeństwem z Andrzejem?

Po postem o "klątwie Pawłą Zduńskiego" na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u szybko pojawiły się komentarze fanów "M jak miłość". 

- Od zawsze miał być z Magdą. Jedyna, cudowna, wspaniała...

- Też jestem tego zdania że Paweł powiem być z Magdą piękna para z nich była!

Fani "M jak miłość" przypomnieli także, że Paweł miał zostać księdzem i zaproponowali, aby Kachlik - o ile zechce odejść - podmieniła inna aktorka, tak aby Zduński mógł być nadal szczęśliwy w związku. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Nadchodzi koniec M jak miłość! Barbara odejdzie z serialu? Teresa Lipowska wyraziła się jasno

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Sonda
Czy Magda i Paweł w "M jak miłość" powinni wrócić do siebie i spędzić razem resztę życia?
Listen on Spreaker.
Najnowsze