M jak miłość po wakacjach 2020. Zaskakująca zmiana córki Izy i Marcina i reakcja Artura zza grobu! Maja już nie będzie taka sama

2020-08-01 7:50 sz
M jak miłość. Zaskakująca zmiana córki Izy i Marcina i reakcja Artura zza grobu! Maja już nie będzie taka sama
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Zaskakująca zmiana córki Izy i Marcina i reakcja Artura zza grobu! Maja już nie będzie taka sama

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy odmienioną córkę Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Małą Maję w "M jak miłość" grały już dwie dziecięce aktorki. Od 2019 roku w ukochane dziecko Chodakowskich wciela się Laura Jankowska. Dziewczynka na ostatnim zdjęciu z planu "M jak miłość" jest nie do poznania! Serialowa Maja dorasta na naszych oczach. Zobacz zdjęcie.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy wyrośniętą córeczkę Izy i Marcina! Maja z "M jak miłość" była grana już przez dwie dziecięce aktorki - wcześniej przez Anię Wierzchoń i teraz, przez Laurę Jankowską. Wielu widzom nie spodobała się ta zmiana, ponieważ uważali, że mała Ania ze swoimi brązowymi oczami i ciemnymi włoskami bardziej przypomina córkę smagłej Izy i ciemnookiego Marcina. Jednak, tak jak w życiu, dzieci nie zawsze są kropka w kropkę podobne do swoich rodziców, a aura Jankowska świetnie odnajduje się w trudnej roli.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Iza i Marcin rozpoczną nowe życie z dziećmi! Podejmą decyzję o wyjeździe

M jak miłość po wakacjach 2020. Wstrząsający koniec procesu Olka. Przed wyrokiem Kamil zaskoczy wszystkich

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Maja z "M jak miłość" rośnie jak na drożdżach na naszych oczach! Ostatnie zdjęcie z planu pokazało już całkiem wyrośniętą dziewczynkę. Przez miesiące bez zdjęć w kwarantannie dziewczynka wydoroślała. Fotkę skomentował Tomasz Ciachorowski, który zauważył ogromną różnicę. Nie mógł też powstrzymać się od żarciku z nawiązaniem do roli Artura Skalskiego.

"tomek_ciachorowski
Boże - moja córeczka :). Jaka wyrośnięta. I skóra zdjęta z taty 😏😉 napisał były gwiazdor "M jak miłość". Oczywiście Mikołaj Roznerski zaprotestował - to jego córka!

Kocham tych Ludzisków ❤️ Praca z nimi to zawsze przygoda 🔥👊☺️ Wariaty takie ...😂😂😂 Pozdrawiamy szaleńczo z planu @mjakmilosc.official 😁👊💪❤️

Widać, że ekipa Chodakowskich świetnie się ze sobą dogaduje. Tylko pozazdrościć takiego kontaktu z dzieciakami! W nowych odcinkach "M jak miłość" Iza i Marcin nareszcie będą mogli skoncentrować się na sobie oraz na dzieciach. Żaden Artur nie będzie czyhał na ich życie, a Olek (Maurycy Popiel) uniknie więzienia. Przyjdzie czas na podróż poślubną, którą zakochani odłożyli w czasie. Czy to zdjęcie z planu jest zapowiedzią upragnionego wyjazdu? Niewykluczone. Już nie możemy doczekać się nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2020!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Iza i Aneta na spotkaniu z teściową Aleksandrą. Widać już ciążowy brzuszek żony Chodakowskiego?