M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1804: Krysia Filarska w strasznym niebezpieczeństwie! Złodziej zaatakuje ją w domu Zduńskich na Deszczowej! - ZDJĘCIA, WIDEO

2024-04-19 15:52

W 1804 odcinku "M jak miłość" Krysia (Hanna Mikuć) znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! Złodziej, który zaczął grasować na Deszczowej włamie się do domu Zduńskich, a Filarska w tym czasie będzie sama! Czy włamywacz zrobi mamie Kingi (Katarzyna Cichoprk) i Piotrka (Marcin Mroczek) krzywdę? Czy bandyta zaatakuje dzieci? Sprawdź, co już wiadomo o przerażających wydarzeniach na Deszczowej w 1804 odcinku "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1804 - wtorek,7.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1804 odcinku "M jak miłość" seryjny włamywacz, który już upatrzył sobie kilka bogatych domów na Deszczowej, włamie się do Zduńskich! Późną porą w mieszkaniu będzie sama Krysia, którą zaskoczy wtargnięcie bandyty. Jak poradzi sobie starsza już Filarska z zawodowcem w złodziejskiej robocie?

- Ten moment, kiedy włamywacz chciał wejść do domu Zduńskich jest po prostu przerażający - zdradza Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". - Takie wejście w czyjąś intymność, w czyjś świat i przede wszystkim w bezpieczeństwo dzieci... 

Krysia w 1804 odcinku "M jak miłość" pokaże jednak na co ją stać! Kiedy przyłapie zaskoczy złodzieja na gorącym uczynku, facet ucieknie, a ona od razu zadzwoni na policję! 

Atak na dom Zduńskich w 1804 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej zaangażuję kancelarię Budzyńskiego i Wernera do działań, których celem będzie złapanie bandyty, który sieje postrach na Deszczowej. 

M jak miłość. Groza w domu Zduńskich na Deszczowej! Werner i Wiesiek urządzą polowanie na złodzieja
Najnowsze