M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1803: Kasia udaremni ucieczkę Justyny z kraju? Doniesie Karskiemu o przekręcie ciężarnej siostry

2024-04-18 8:35

Kasia (Paulina Lasota) w 1803 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli Justynie (Magdalena Wieczorek) popełnić największego błędu i uciec za granicę razem z nowym ukochanym?! Młodsza siostra wymyśli cwany plan, który miałby dać jej wolność. Po porodzie powinna bowiem stawić się w zakładzie karnym, by odbyć wyrok. W 1803 odcinku "M jak miłość" bezradna Kasia nie utrzyma w tajemnicy planów Justyny i przekaże Karskiemu (Krzysztof Kwiatkowski) ostry przekręt, który ma zamiar odstawić młodsza siostra. Jakub nie dopuści do rażącego oszustwa i zatrzyma Justynę w kraju?

"M jak miłość" odcinek 1803 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1803 odcinku "M jak miłość" Kasia nie wytrzyma i zdradzi Karskiemu plan Justyny. Stanie się jasne, że stare nawyki nie zniknęły, a młodsza Stawska ma zamiar uniknąć kary. Przypomnijmy, że to Budzyński (Krystian Wieczorek) załatwił opóźnioną odsiadkę, ze względu na ciążę oskarżonej. Sąd wydał jednak wyrok skazujący, co oznacza mniej więcej tyle, że kobieta musi zgłosić się do zakładu karnego po porodzie. Taka była umowa, na którą Justyna przystała. 

Nagle jednak Stawska uzna, iż los dał jej drugą szansę, na świat ma przyjść jej pierwsze dziecko, z którym nie chce się rozstawać. Mało tego, dzięki listom od zmarłej Mileny (Ewa Kania) wpadła na Krzyśka (Adrian Brząkała), który zauroczył się w niej mimo trudnej sytuacji życiowej. To wszystko da Justynie chęć do działania, tylko szkoda, że niezbyt uczciwego...

Co ciekawe, młodsza Stawska nadal nie ujawniła, kto tak naprawdę jest ojcem jej dziecka. Krzysiek próbował wyciągnąć tę informację od ukochanej, ale ona nie podała żadnego nazwiska. Mało tego, nawet nie chce rozwijać tego tematu. 

Kasia z Jakubem powstrzymają Justynę od ucieczki?

Sytuacja w 1803 odcinku "M jak miłość" stanie się napięta. Kasi nie bardzo spodoba się plan wyjazdu Justyny za granicę. Pomyśli, że to zwykła ucieczka od problemów i kary za poważne błędy. Młodsza Stawska wyda się jednak zdecydowana do działania i postanowi, iż nie chce siedzieć za kratami. Wyjazd miałby umożliwić jej i dziecku nowe życie, z daleka od więzienia. 

Kasia w 1803 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i zwierzy się Jakubowi z planów siostry. Jak dobry i szanowany detektyw zareaguje na przekręt młodszej siostry ukochanej? Przecież Karski razem z Marcinem (Mikołaj Roznerski) zazwyczaj stoją po stronie sprawiedliwości i dobra. Justyna dostała wyrok za swoje własne błędy, a teraz chce się od wszystkiego wymigać. Detektyw z Kasią udaremnią jej cwane plany? To okaże się już niebawem. 

M jak miłość. Kasia i Justyna odnajdą zaginionego kuzyna Adama! Poznają całą prawdę o zmarłej ciotce
Listen on Spreaker.
Najnowsze