M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1802: Pierwsze spotkanie Kasi i Justyny z synem ciotki! Wycofa się w ostatniej chwili

2024-04-15 10:52

W 1802 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) i Justyna (Magdalena Wieczorek) odnajdą syna nieżyjącej ciotki Stawskiej (Ewa Kania)! Zrobią to niejako "jednym ruchem" i szybko dojdzie do ich spotkania z kuzynem. Kasia ucieszy się, że Adam Olszyna (Michał Wojciula) też jest lekarzem, tak ja ona. Ale nie wszystko pójdzie po myśli sióstr Stawskich. Kto wycofa się w ostatniej chwili w 1802 odcinku "M jak miłość" z długich rozmów przy winie i wspomnień o rodzonej matce lekarza? Będziesz w szoku! Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1802 - wtorek, 30.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1802 odcinku "M jak miłość" Justyna i Kasia nareszcie spełnią ostatnią wolę ciotki i odnajdą jej syna. Siostry Stawskie dotrą do ośrodka adopcyjnego, w którym doszło do oddania niemowlaka w ręce nowej rodziny. I choć kobieta, która zajmowała się sprawą dziecka nie będzie chciała podać im kontaktu, Justyna z Kasią razem dopuszczą się oszustwa i dane zdobędą!

Kasia w 1802 odcinku "M jak miłość" ucieszy się, że ich kuzyn podobnie jak ona został lekarzem. Syn ciotki dostał nazwisko przybranych rodziców i nazywa się obecnie Adam Olszyna i pracuje w szpitalu na warszawskiej Woli. 

Siostry w 1802 odcinku "M jak miłość" natychmiast pojadą spotkać się z kuzynem. Kiedy Kasia z Justyną przyjadą do szpitala, zastaną Olszynę na rozmowie ze starszą panią. Szybko wyjdzie na jaw, kim jest tak kobieta. 

- Nie gniewaj się, mamuś, ale tym razem ci nie daruję. Musisz zrobić te badania - będzie przekonywał Adam matkę w 1802 odcinku "M jak miłość". Cytaty podajemy za portalem swiatseriali.interia.pl. 

- Przecież ja się świetnie czuję... - zapewni syna starsza pani.

- Więc zrób to dla mnie, dobrze? Mam cię jedną. I chcę spać spokojnie...

W tym momencie 1802 odcinka "M jak miłość" Olszyna zauważy Justynę i Kasię. - Panie do mnie? - zapyta lekarz.

Justyna już będzie chciała mu powiedzieć, ale Kasia powstrzyma siostrę w 1802 odcinku "M jak miłość".

- Chyba zabłądziłyśmy - skłamie doktor Stawska i pociągnie Justynę za sobą.

Dlaczego Kasia nie dopuści do szczerej rozmowy z kuzynem w 1802 odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy: w ośrodku adopcyjnym siostry Stawskie dowiedzą się, że Adam do dziś nie wie, że został adoptowany! I kiedy Kasia zobaczy, jaka miłość łączy syna ciotki z przybraną matką, postanowi nie niszczyć im życia. Czy Olszyna kiedykolwiek pozna prawdę? 

M jak miłość. Aneta ukryje przed Olkiem tajemnicę Wojtka Majera! Nowy lekarz z kliniki będzie poważnie chory?
Najnowsze