M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1800: Magda na rajskich wakacjach podejmie ważne decyzje! Będą zmiany u Budzyńskich - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-04-23 20:53

Magda (Anna Mucha) w 1800 odcinku "M jak miłość" będzie zachwycona pobytem w słonecznej Gwatemali. Uda się w podróż sama, chociaż bez jej obecności w siedlisku zrobi się niemałe zamieszanie. Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie regularnie dzwonił do żony, a ona w pewnym momencie oznajmi mu, iż przemyślała całe swoje życie na nowo. Budzyńskiego nieco zaniepokoi to wyznanie, a zrobi się jeszcze dziwniej, kiedy w 1800 odcinku "M jak miłość" Magda wyzna mężowi, że pora na spore zmiany! Czego one dotyczą? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1800 - wtorek, 23.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1800 odcinku "M jak miłość" będzie relaksowała się podczas urlopu w Gwatemali. Nie przewidzi, że na miejscu dojdzie do małego zamieszania, głównie spowodowanego chorobą Nadii (Mira Fareniuk). Na szczęście Andrzej z Dimą (Michaił Pszeniczny) połączą siły i zaopiekują się dzieckiem. To jednak nie wystarczy, a 8-latka będzie chciała rozmawiać z ukochaną ciocią. Magda pocieszy ją na odległość jak umie najlepiej. 

Mimo trwania rajskich wakacji, Magda nie straci kontaktu z mężem. Wręcz przeciwnie, będą często do siebie dzwonić, a Budzyńska opowie ukochanemu, jak bardzo podobają jej się wschody i zachody słońca. Prawnik nie omieszka wspomnieć żonie o prowadzonej sprawie razem z Julią (Marta Chodorowska). 

- (...) Ja widzę, że nie nudzisz się beze mnie. Masz sporo pracy i w biurze i w siedlisku - oceni przez telefon Budzyńska. 

- Oj, tak... - westchnie ciężko Andrzej. 

- A widzisz, a ja tu spędzam czas sama, spaceruję, oglądam wschody i zachody słońca i mam czas na przemyślenia - oznajmi tajemniczo Magda. - Też pomyślałam, że chciałabym parę rzeczy zmienić w swoim życiu - powie bez ogródek. Widać będzie, że samotna podróż w tak dalekie miejsce spowoduje, iż kobieta spojrzy na kilka spraw z zupełnie innej perspektywy. 

- Acha... No dobrze, a te zmiany dotyczą również mnie? - zapyta wprost Budzyński, nieco zaskoczony tajemniczymi słowami żony. 

- Tak! Oczywiście, że tak - przyzna Mada w 1800 odcinku "M jak miłość". - Ale nie martw się, będzie pan zadowolony - zaśmieje się do telefonu. 

Andrzej odetchnie, bo to nie oznacza na szczęście nic złego. Póki Magda nie wróci, nie zdradzi nic więcej na temat swoich nowych planów. Podróż do Gwatemali dobrze jej zrobi. 

Listen on Spreaker.
M jak miłość odcinek 1800 ZWIASTUN. Budzyński i Julia połączą siły w sprawie wypadku żony Rotkiewicza! Dima przyzna się, że kocha Magdę!
Najnowsze