M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1800: Magda na odległość przejrzy zamiary Julii wobec Andrzeja! Budzyński zmierzy się z prawdą – ZDJĘCIA

2024-04-22 21:31

W 1800 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie przebywała na bajecznym urlopie za granicą. Tymczasem Julia (Marta Chodorowska) znajdzie sposób, aby znów zbliżyć się do Andrzeja (Krystian Wieczorek), a on będzie nią zachwycony! Kiedy Budzyńska dowie się, że jej mąż po raz kolejny zadaje się z Malicką, od razu przejrzy zamiary byłej kochanki. Magda ostrzeże Andrzeja i będzie musiał zmierzyć się z prawdą w 1800 odcinku "M jak miłość". Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1800 - wtorek, 23.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1800 odcinku "M jak miłość" Julia mocno zaangażuje się w sprawę aresztowanego Rotkiewicza. Malicka zacznie pomagać Andrzejowi - który został adwokatem Marka - w znalezieniu dowodów na zabójcę żony i córki prawnika. Julia zaangażuje się tak bardzo, że oszołomi Andrzeja swoją skutecznością. I oczywiście wykorzysta do tego celu to, w czym jest najlepsza - kłamstwo i manipulację. 

W tym czasie w 1800 odcinku "M jak miłość" Magda będzie grzała się w promieniach gorącego słońca na bajecznej plaży za granicą. Kiedy Andrzej zrelacjonuje jej ostatnie wydarzenia, jego żona od razu będzie wiedziała, co się święci!

- Zdobycie tych nagrań w zasadzie kończy sprawę. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem, w jaki sposób Julia to rozegrała - zrelacjonuje Andrzej żonie w 1800 odcinku "M jak miłość". 

- Myślisz, że ludzie mogą się aż tak zmienić? - zapyta czujna Magda.

- Tak, no... Pomyślałem to samo. 

- Ja widzę, że ty nie nudzisz się beze mnie... - podsumuje Budzyńska. 

Faktycznie, trudno uwierzyć, że mściwa Julia w "M jak miłość" nagle zmieni się w "anioła sprawiedliwości". Czy Magda słusznie wyczuje, że wraz z powrotem Malickiej szykują się ogromne kłopoty? Przekonamy się śedząc wątek w TVP2. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze