M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1799: Kama wyrzuci rzeczy Izy? Jej reakcja zdziwi Marcina! - ZDJĘCIA

2024-04-22 21:01

Już w 1799 odcinku "M jak miłość" nadzieje długo wyczekiwany moment, a mianowicie przeprowadzka Kamy (Michalina Sosna) do Marcina (Mikołaj Roznerski)! Pierwsza noc w nowym miejscu okaże się dla dziewczyny dość druzgocąca, szczególnie, gdy Kama w szafie Marcina znajdzie tajemnicze pudełko. Jego zawartość, co gorsza wcale jej nie uspokoi. Szybko okaże się, że Marcin w 1799 odcinku "M jak miłość" będzie mieć problem z pozbyciem się wspomnień, ponieważ ukryje w głębi szafy pudełko pełne pamiątek po wspólnym życiu z Izą (Adriana Kalska). Czy Kama zacznie obawiać się o swój związek z Marcinem i zda sobie sprawę, że jej ukochany nie pozamykał jeszcze wszystkich tematów? Poznaj szczegóły i obejrzyj przygotowane przez nas zdjęcia!

"M jak miłość" odcinek 1799 - poniedziałek, 22.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Kama w 1799 odcinku "M jak miłość" postanowi raz na zawsze pozbyć się Izy z jej poukładanego życia? Jej przeprowadzka do Marcina zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią kompletnie poważne zmiany. Kama i Marcin rozpoczną kolejny etap swojego życia, w którym nie będzie miejsca na osoby trzecie. Czy Marcin okaże się być innego zdania? Kama zacznie wątpić w jego uczucia, gdy w dniu przeprowadzki znajdzie w jego szafie tajemnicze pudełko. 

Gdy Kama zacznie w 1799 odcinku "M jak miłość" zadomawiać się w mieszkaniu Marcina, znajdzie w jego szafie, w sypialni głęboko ukryte małe pudełko. Jego zawartość oczywiście od razu ją zaintryguje, dlatego bez większego zastanowienia otworzy i sprawdzi, co znajduje się w środku. To co odkryje, wywoła u niej jednak bardzo mieszane uczucia...

Kama w 1799 odcinku "M jak miłość" przestraszy się, że Marcin nie do końca zamknął swój stary rozdział w życiu pod tytułem Iza. Szczególnie, gdy w jego szafie znajdzie pudełko pełne jej rzeczy, a raczej pamiątek po ich wspólnym życiu. Zdjęcia ślubne oraz inne cenne pamiątki, które kiedyś ich łączy w pierwszej chwili przerażą Kamę, która przez pierwsze sekundy nie będzie wiedziała, jak powinna zachować się w danej sytuacji. 

Jej reakcja w 1799 odcinku "M jak miłość" okaże się jednak niewiarygodnie zaskakująca, ponieważ gdy tylko Marcin wejdzie do sypialni i zobaczy, że Kama odkryła jego pamiątki, oznajmi mu, że absolutnie nie powinien tego wyrzucać, a już tym bardziej nie mogłaby zrobić tego ona! Powie nawet, że warto to zachować, by później w dalszej przyszłości mógł pokazać pamiątki swoim dzieciom. Mimo wszystko teraz zasugeruje, by znaleźli na pudełko lepsze miejsce, niż ich wspólna odtąd sypialnia. Marcin nie będzie kryć swojego zaskoczenia i szczęścia z faktu, że Kama jest tak ciepłą i wyrozumiałą kobietą. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze