M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1799: Iza usłyszy wzruszające wyznanie Marcina do dzieci. Zrozumie, że strata rodziny to wielka szkoda - ZDJĘCIA

2024-04-21 16:39

Iza (Adriana Kalska) podsłucha pewną rozmowę między Marcinem (Mikołaj Roznerski), a dzieciakami. Była żona od razu pożałuje, że odpuściła małżeństwo z kochającym, dobrym Chodakowskim? Jego relacja z Mają (Laura Jankowska) oraz Szymkiem (Staś Szczypiński) wzruszyłaby każdego. Iza zobaczy na własne oczy, że były mąż stawia dobro pociech nad wszystko inne. W 1799 odcinku "M jak miłość" zakłuje ją w sercu, bo Radek (Philippe Tłokiński) nigdy nie będzie miał takiego kontaktu z Mają i Szymkiem.

"M jak miłość" odcinek 1799 - poniedziałek, 22.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1799 odcinku "M jak miłość" Iza przypomni sobie, za co tak bardzo kochała Marcina. Kiedy stanie się świadkiem poruszającej rozmowy byłego męża z dzieciakami, uzmysłowi sobie, że Radek nigdy nie potraktuje tak Mai i Szymka. Chodakowski weźmie pociechy na zwierzenia, bo planuje w swoim życiu duży krok. Umiejętnie podszedł do tematu przeprowadzki Kamy (Michalina Sosna), a Maja z Szymkiem nie będą mieli o to pretensji. Polubili nową ukochaną taty, czego nie można powiedzieć o mężu Izy. Szczególnie Szymek nie polubił się z Radkiem od początku romansu matki.

- Teraz sytuacja się trochę zmieni... Pamiętacie, że dzisiaj wprowadza się do nas Kama. Chcę żebyście wiedzieli, że cokolwiek się wydarzy, to zawsze będziecie dla mnie najważniejsi - oznajmi czule Chodakowski w 1799 odcinku "M jak miłość".

- Tato, a mogę ci zadać pytanie? - zagai Szymek, ale ani on, ani Marcin z Mają nie zauważą, że w progu stanęła Iza, która podsłucha kawałek rozmowy byłego męża z dziećmi. 

- Tak? - zapyta Chodakowski.

- Nie będziemy ci przeszkadzać? - zada nurtujące pytanie Szymek, ale detektyw pospieszy z odpowiedzią. 

- Syneczku, chodź tu do mnie, no co ty? Nigdy w życiu! - zapewni detektyw. 

- Tato? A będziesz nas kochał tak jak dawniej? - zapyta niepewnie Maja.

- Oczywiście! Powiem więcej, jeszcze bardziej! - przysięgnie dumny tata, a Iza wreszcie zaznaczy swoją obecność.

- Kochani, spakowałam was już, jesteście gotowi - uśmiechnie się Iza i nie skomentuje zasłyszanej rozmowy Marcina z dziećmi. Będzie jednak widać, że słowa Chodakowskiego zrobią na niej wrażenie. To faktycznie niebywałe, jak dobrą i bliską relację ma Marcin z Mają i Szymkiem. Do tego stopnia, że dzieciaki bardzo ciepło przyjmą Kamę w mieszkaniu, będą się razem świetnie bawić. Iza poczuje, że Radek nigdy nie zastąpi pociechom prawdziwego taty. Zresztą niebawem w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że w małżeństwie Izy nie zadzieje się zbyt dobrze. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze