M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Koniec marzeń Zduńskich o dziecku. Franka odmówi leczenia. Pójdzie o pieniądze? - ZDJĘCIA

W 1789 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) zdecydowanie odmówi dalszego leczenia bezpłodności. Tym samym zakończy marzenia Pawła (Rafał Mroczek) i własne o ich wspólnym dziecku. Zdradzamy: decyzja Franki ma związek z pieniędzmi! Ja zareaguje Zduński w 1789 odcinku "M jak miłość", kiedy dowie się, że jego najpiękniejszy sen nigdy się nie ziści?

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1789 odcinku "M jak miłość" Franka podejmie ostateczną decyzję, iż nie będzie się dalej leczyć, aby zajść w ciążę. Nikt się tego nie będzie spodziewał, a najmniej Paweł, który niezmiennie wierzy, że jego żona urodzi mu dziecko. Zduński wychował wprawdzie Basię jak swoją córkę, ale jednak własny potomek z miłością jego życia dałby mu wielką radość. Niestety, to marzenie Zduńskiego nigdy się nie spełni. Dlaczego?

Franka w 1789 odcinku "M jaka miłość" zwierzy się Kindze, że po raz kolejny nie zaszła w ciążę. W szczerej rozmowie szwagierek na jaw wyjdzie, że młoda Zduńska jest już naprawdę zmęczona "walką z wiatrakami" o dziecko Pawła. 

- Znowu się nie udało. Rano robiłam test ciążowy i... - zacznie Franka w 1789 odcinku "M jaka miłość. Zduńska wyjaśni, że to nie tylko o jej zmęczenie chodzi, ale także o pieniądze! - Czy to w ogóle ma jeszcze sens.? Brakuje mi już siły. Już naprawdę nie wierzę. Leczenie kosztuje, a my mieliśmy ostatnio sporo wydatków... Nie zapłaciliśmy jeszcze Arturowi ostatniej raty za projekt. I nadal przychodzą do nas te monity, wezwania do zapłaty... Cytaty podajemy za portalem swiatseriali.interia.pl. 

- Franka, dlaczego nic wcześniej nie mówiłaś? Przecież możemy wam pożyczyć pieniądze - Kinga pospieszy z pomocą.

Nie, mam dość długów, pożyczek - odmówi Franka. 

W końcu Franka w 1789 odcinku "M jaka miłość" przyzna się także Pawłowi, że ma dość dalszych prób. Kiedy dostanie sms-a z kliniki leczenia niepłodności z prośbą o potwierdzenie wizyty, odmówi. Zduński będzie w szoku, kiedy pozna decyzję żony. 

- Wiesz, może powinniśmy na jakiś czas odpuścić? - wyduka Franka.

Co? Ale przecież to było twoje wielkie marzenie!

Czy Paweł namówi Frankę w 1789 odcinku "M jaka miłość" do zmiany zdania? A może uzna jej wolę i od tego momentu zaczną cieszyć się sobą?

M jak miłość. Ostatnie pożegnanie Filarskiego! Żałoba Kingi i Krysi po śmierci Zbyszka
Najnowsze