M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Marcin pożałuje układu z Kamą! Wpakuje go w poważne kłopoty - ZDJĘCIA

2023-12-09 20:02

W 1766 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zacznie rozumieć, dlaczego wszyscy ostrzegali go przed związkiem ze striptizerką! Wszystko przez to, że Chodakowski pozna ciemne strony tego zawodu, gdy zapłakana Kama (Michalina Sosna) zjawi się w jego mieszkaniu w podartych ciuchach i obrażeniach na ciele po brutalnej napaści jednego z klientów. Oczywiście, w 1766 odcinku "M jak miłość" detektyw pomoże swojej znajomej, ale słono tego pożałuje! A to dlatego, że sam postanowi wymierzyć sprawiedliwość, co nie skończy się dla niego dobrze... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1766 odcinku "M jak miłość" Marcin powoli zacznie rozumieć reakcje jego najbliższych na związek ze striptizerką! Przypomnijmy, że nowa znajoma Chodakowskiego od razu nie spodobała się Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) i Iwonie (Hanna Śleszyńska), gdy pojawiła się w "Makarence" w wyzywającym stroju! I choć Kama przypadła do gustu dzieciom - Mai (Laura Jankowska) i Szymkowi (Staś Szczypiński), to seniorki nie podzieliły ich entuzjazmu, gdyż szybko się na niej poznały. I mimo iż jej obecność początkowo obeszła Izę (Adriana Kalska), to gdy Chodakowska dowiedziała się, że Kama ma niebawem wprowadzić się do jej byłego męża, to zgłosiła stanowcze weto. Jednak Marcin ich nie posłuchał i dalej trwał w swoim seks układzie z Kamą, ale już w 1766 odcinku "M jak miłość" zacznie tego żałować! A najgorsze będzie dopiero przed nim!

Wszystko przez to, że w 1766 odcinku "M jak miłość" Chodakowski pozna ciemne strony zawodu Kamy. A to dlatego, że zapłakana striptizerka zjawi się po swoim występie w mieszkaniu detektywa w podartych wyzywających ciuchach i obrażeniach na ciele! Oczywiście, Marcin od razu domyśli się, że znajoma padła ofiarą brutalnej napaści i postanowi jej pomóc, ale Aleksandra spojrzy na nią z wyjątkową pogardą! Ale mimo tego w 1766 odcinku "M jak miłość" Chodakowski nie odmówi jej pomocy i osobiście zawiezie ją na komisariat, aby mogła złożyć zeznania. A o więcej, obieca jej, że dorwie Rafalskiego (Paweł Wolsztyński), który jej to zrobi. Tyle tylko, że postanowi zrobić to sam za plecami policji!

Tuż po wizycie na komisariacie w 1766 odcinku "M jak miłość" Marcin odwiezie Kamę do domu, a sam uda się przed klubu, w którym występowała striptizerka. Chodakowski poczeka przed wejściem na Rafalskiego, którego bez trudu rozpozna i postanowi sam wymierzyć mu sprawiedliwość! W 1766 odcinku "M jak miłość" detektyw jednym ciosem powali zwyrodnialca na kolana, ale nie będzie świadomy tego, że ktoś zarejestrował całe zdarzenie telefonem! I tym samym Marcin wpakuje się w poważne kłopoty, które sprowadzi na niego Kama! I dopiero wtedy zacznie zdawać sobie sprawę, dlaczego najbliżsi ostrzegali go przed tą relacją! Ale na takie wnioski będzie już za późno...

M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka
Listen on Spreaker.
Najnowsze