M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1763: Mąż Oli wyda ją policji! Trafi do więzienia za zabójstwo Jagody? - ZDJĘCIA

2023-12-04 20:04

W 1763 odcinku "M jak miłość" policja z Lipnicy ruszy w pościg za Olą (Justyna Karłowska), która po otruciu Jagody (Katarzyna Kołeczek) i podpaleniu domu Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) ucieknie do Warszawy do męża Darka (Paweł Paprocki)! Śledztwo w sprawie pożaru u Kiemliczów, na skutek którego Jagoda zostanie bardzo ciężko poparzona, poprowadzi sam ojciec rannej, Staszek Popławski (Sławomir Holland), który obieca Tadziowi, że Ola nie będzie bezkarna! Ale psychopatkę uda się złapać dzięki jej mężowi. To Darek wyda Olę policji. Nie będzie jej krył i nie wywiezie chorej psychicznie zabójczyni do Hiszpanii. Czy Ola trafi do więzienia czy zamkną ją w psychiatryku? Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1763 - poniedziałek, 4.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ocalona z pożaru Jagoda w 1763 odcinku "M jak miłość" będzie walczyła o życie w szpitalu w Gródku, a policjanci z Lipnicy wyruszą w pościg za odpowiedzialną za tragedię Olą. Nie będzie już bowiem żadnych wątpliwości, że niebezpieczna, nieobliczalna Ola chciała otruć Jagodę i Tadeusza własnoręcznie przyrządzonymi sokami, do których dosypywała silnych leków psychotropowych. Niestety stan Jagody będzie bardzo ciężki. Zatrucie dymem, poparzenia twarzy i rąk, a także dróg oddechowych doprowadzą do tego, że lekarze wprowadzają ją w stan śpiączki. Tadeusz, Staszek i jego żona Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) nie dostaną żadnej gwarancji, że Jagoda przeżyje.

Badania poparzonej Jagody ujawnią, że Ola ją otruła!

W tym czasie policja w 1763 odcinku "M jak miłość" zacznie śledztwo w sprawie podpalenia domu Tadeusza! Główną podejrzaną będzie Ola, chociaż nie będzie jeszcze dowodów na to, że wcześniej otruła Jagodę lekami na receptę, które przepisze jej doktor Ewa Kalinowska (Anna Kerth). Dopiero badania toksykologiczne Jagody ujawnią, że w jej krwi jest spora dawka substancji psychoaktywnych nasennych.

Pościg Staszka i policjantów z Lipnicy za Olą

W pościg za chorą psychicznie Olą w 1763 odcinku "M jak miłość" ruszą Staszek z Rafałem Stadnickim (Jakub Kucner). Ojciec Jagody zdobędzie dowód, że psychopatka chciała zabić jego córkę. Obieca Tadeuszowi, że Ola nie pozostanie bezkarna, że nie spocznie póki jej nie dopadnie. Śledztwo w sprawie pożaru będzie prowadzone przez policję w kierunku celowego podpalenia domu Kiemliczów, próby zabójstwa Jagody. Jednak ani w Lipnicy ani w Grabinie funkcjonariusze nigdzie nie znajdą podejrzanej Oli.

Nieobliczalna wariatka Ola w 1763 odcinku "M jak miłość" będzie już z córką Gabrysią (Sara Lesiczka) w autobusie w drodze do Warszawy, gdzie będzie na nią czekać mąż Darek. Plan psychopatki będzie prosty - ukrycie się w mieszkaniu Darka, a potem szybka ucieczka do Hiszpanii, gdzie mąż ma jej wynająć mieszkanie. Ale Darek zorientuje się, że coś jest nie tak, że Ola w Grabinie zrobiła tak strasznego, dlatego chce szybko wyjechać z kraju. Gdy dotrze do niego straszna prawda o Oli, o tym jak chciała zabić Jagodę, odda ją w ręce policjantów.

W 1763 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się czy aresztowana Ola trafi od razu za kratki, gdzie usłyszy zarzuty i będzie czekała na proces w sądzie, czy zamkną ją w szpitalu psychiatrycznym ze względu na poważną chorobę umysłową.

M jak miłość. Pożar w domu Tadeusza! Okrutna Ola otruje i podpali Jagodę
Listen on Spreaker.