M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1752: Rozwód Izy i Marcina na pierwszej rozprawie! Werner stanie po stronie Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2023-10-05 8:37

W 1752 odcinku "M jak miłość" nadejdzie nieuniknione. Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) spotkają się w sądzie na pierwszej rozprawie rozwodowej. Chodakowski ledwo powstrzymał wściekłość po tym, jak w jego ręku znalazł się dokument z sądu. Rozwód to ostatni krok do oficjalnego, formalnego zakończenia małżeństwa Chodakowskich, a detektyw doskonale o tym wie. W 1752 odcinku "M jak miłość" zagryzie jednak zęby, włoży garnitur i uda się na rozprawę. U jego boku znajdzie się prawnik Adam Werner (Jacek Kopczyński).

"M jak miłość" odcinek 1752 - wtorek, 24.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1752 odcinku "M jak miłość" Marcin uda się do sądu, na pierwszą rozprawę rozwodową z Izą. Nie będzie już odwrotu, a małżonkowie rozstaną się raz na zawsze. Oficjalnie nie są już razem od jakiegoś czasu, bo Iza wybrała nowy związek z Radkiem (Philippe Tłokiński), który uwodził ją od pierwszego dnia poznania się. Detektyw bardzo przeżywa upadek małżeństwa, a kiedy dostał do ręki papiery z sądu, dosłownie cisną nimi o ziemię! Wie jednak, że nie ma czego ratować, wszelkie próby pogodzenia się stanęły na niczym i nie ma szans na odbudowanie tej relacji. Tym bardziej, że sam Marcin w pewnym stopniu zaangażował się w nową znajomość z tancerką Kamą (Michalina Sosna). Oboje z Izą poszli w dwóch różnych kierunkach. 

Werner prawnikiem Marcina na rozwodzie z Izą

W 1752 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zrobi dobrą minę do złej gry, nie urządzi przecież sceny wyrzutów i zazdrości pod sądem. Kulturalnie siądzie w sali sądowej, a u jego boku znajdzie się Werner. To Adam będzie reprezentował Chodakowskiego podczas rozprawy rozwodowej z Izą. Małżonkowie raczej nie zdecydują się "prać brudów" przed sędzią, a podział opieki nad Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński) powinien być równy.

Iza z Marcinem w 1752 odcinku "M jak miłość" postarają się rozejść z klasą, bez toczenia wojny i robienia wyrzutów. Chodzi głównie o dobro dzieciaków, bo dla nich muszą się w dalszym ciągu dogadywać, chociażby na stopie koleżeńskiej. W 1752 odcinku "M jak miłość" Werner wesprze Marcina i jako adwokat i jako kolega. 

Marcin z M jak miłość zrobił dla syna coś niesamowitego! Mikołaj Roznerski dał czadu
Listen on Spreaker.
Najnowsze