M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Olek ma nieślubnego syna! Wizyta dawnej kochanki zakończy kolejne małżeństwo Chodakowskich?

W 1748 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) dowie się, że ma nieślubnego syna! Dawna kochanka Paula (Sylwia Drzycimska) zawita do domu Chodakowskich i "zastrzeli" ich taką właśnie informacją. Można sobie tylko wyobrazić reakcję Anety (Ilona Janyst), która walczyła o męża, jak lwica i nigdy nie przestała być o niego zazdrosna. Czyżby w 1748 odcinku "M jak miłość" szykował się kolejny rozwód wspaniałego małżeństwa Chodakowskich?! Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1748 odcinku "M jak miłość" doktorostwo Chodakowscy będą mieli w domu niespodziewanego gościa. Wizyta Pauli wydarzy się w momencie, kiedy Olek z Anetą będą już w drodze nad morze na ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Dziewczynę przyjmie Marcin (Mikołaj Roznerski), który natychmiast zadzwoni do brata, ale teelfon odbierze Aneta! To będzie wielki szok dla Chodakowskiej!

Paula w 1748 odcinku "M jak miłość" szybko przejdzie do rzeczy i Marcinowi, że Olek jest ojcem jej syna, bo była jego kochanką na studiach. Dziewczyna sama wychowuje owoc ich miłości. Jaka będzie reakcja Anety na takiego newsa?

- Wyobraźcie sobie, że Borys będzie miał braciszka! - według cytatu z portalu swiatserial.interia.pl wściekła Chodakowska poinformuje Kasię i Kubę tuż przed złożeniem przez nich przysięgi małżeńskiej.

- Gratulacje, kochani... 

- Dzięki, ale tylko Olkowi się należą! - warknie Aneta.

- Bzdura! Nie mam z tym nic wspólnego... - Olek będzie się zapierał.

- Jeśli jeszcze raz powiesz, że to nie twoje dziecko... nie ręczę za siebie!!! - zagrozi Aneta.

W 1748 odcinku "M jak miłość" Paula powie, że musiała odnaleźć ojca swojego syna, bo chłopak musi pilnie przejść operację. Nieślubne dziecko Olka ma mieć rzadką grupę krew i Paula będzie miała nadzieję, że ojciec zgodzi się oddać synowi krew.

Trzeba przyznać, że sytuacja w 1748 odcinku "M jak miłość" w domu Chodkowskich stanie się niezwykle dramatyczna. Z jednej strony szok, że Olek ma nieślubnego syna, z drugiej trzeba ratować życie dziecka. Co postanowią Chodakowscy?

Jak znamy Olka i Anetę "M jak miłość" lekarze zgodzą się pomóc chłopcu i Chodakowski odda mu swoją krew. Ale jak to wszystko wpłynie na ich małżeństwo to wielka niewiadoma. Aneta jest "w gorącej wodzie kąpana". Czy uda im się lepiej to poskładać, niż Marcinowi i obłąkanej na punkcie Radka (Philippe Tłokiński) Izie (Adriana Kalska)?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Chora psychicznie Iza zastrzeli rodzinę nowym pomysłem. Tego nikt się nie spodziewał – ZDJĘCIA

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Listen on Spreaker.
Najnowsze