M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Basia zrobi wielką aferę przed przeprowadzką! Poleci poważny zarzut wobec Barbary - ZDJĘCIA

2023-10-03 9:45

W 1746 odcinku "M jak miłość" wyda się, że Basia (Karina Woźniak) ma wielkie plany względem wyprowadzki z Grabiny do Warszawy. Młoda Rogowska zdąży nieźle namieszać, zanim Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) w ogóle wyrażą zgodę na wyjazd córki do stolicy. W 1746 odcinku "M jak miłość" Basia wpadnie w szał, że rodzice chcą pokrzyżować jej plany, a oberwie się samej Barbarze (Teresa Lipowska). Wnuczka nieźle ją zruga, a potem dojdzie do niej, że zaszła straszna pomyłka...

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" Basia będzie przekonana, że jej plan wyjazdu do Warszawy się uda, a ona pójdzie do liceum w stolicy, razem ze swoim chłopakiem Wojtkiem (Aleksander Szeląg). Zwierzy się Barbarze, że nieco boi się reakcji rodziców, ale nie przewidzi, że Kinga (Katarzyna Cichopek) sama niechcący wygada się przed Marysią, że nastolatka wspominała jej o ewentualnym zamieszkaniu na Deszczowej. Rogowscy szybciutko odkryją sekret córki, pielęgniarka postara się z nią porozmawiać, ale wywiąże się z tego afera. 

- (...) Kto ci powiedział?! Babcia! - wykrzyknie Basia w 1746 odcinku "M jak miłość" i od razu oskarży Barbarę o niedochowanie tajemnicy. Wpadnie do kuchni domu rodzinnego Mostowiaków, gdzie seniorka akurat będzie rozmawiać z Modrym(Stefan Friedmann).

- Babciu, jak mogłaś...! - z wielkim żalem wykrztusi Basia i ucieknie do swojego pokoju. - Ale... - wyjąka jedynie Barbara, a Józek uzna, że na niego już pora... Wyczuje, że sytuacja w domu przyjaciółki jest mocno napięta. 

Basia uświadomi sobie poważny błąd. Bez powodu naskoczy na Barbarę

Młoda Rogowska dopiero po tym jak odtworzy pewne nagranie w telefonie zorientuje się, że Barbara nie miała złych intencji. Basia zobaczy kawałek rozmowy Marysi z Mostowiakową, który nagra się na komórkę. To uświadomi nastolatce, że tak naprawę Kinga niechcący wygadała się jej mamie, a Barbara trzymała sekret w sobie. 

Na szczęście w 1746 odcinku "M jak miłość" Barbara przyjdzie do Basi, a wnuczka mocno ją przytuli. - Babciu, przepraszam. Myślałam, że zdradziłaś mnie przed mamą, a ty zawsze stoisz po mojej stronie - okaże skruchę Rogowska. 

- Rodzice też są po twojej stronie. Tylko tak myślę, że powinnaś z nimi porozmawiać tak jak ze mną, bardzo szczerze. Myślę, że tak będzie najlepiej - skomentuje Barbara w 1746 odcinku "M jak miłość', a wnuczka posłucha się jej rady. Jeszcze tego samego dnia afera w Grabinie będzie umożona. 

M jak miłość. Piotrek po zawale rzuci pracę prawnika?! Zduński zacnie pracować dla żony
Najnowsze