M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Rotkiewicz doniesie na Budzyńskiego, ale nie uwierzy w winę Andrzeja - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-12 10:33

W 1742 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz (Aleksandar Milićević) złoży zeznania przeciwko Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek). Prawnik przyzna, iż był świadkiem kilku kłótni Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska), a także potwierdzi, że szalik, znaleziony w mieszkaniu jego pracownicy należał właśnie do jego kolegi. Tyle tylko, że w 1742 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz nie uwierzy, że Budzyński mógł zrobić Malickiej krzywdę i nie będzie miał żadnych wątpliwości, że to nie on stoi za jej zniknięciem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Sylwia (Hanna Turnau) nie ustanie w swoich próbach przekonania podkomisarza Zięby (Cezary Jankowski), że to Andrzej odpowiada za zniknięcie Julii. Nieświadoma podstępu Malickiej, Kostecka zezna, że Budzyński nękał jej przyjaciółkę, a ona straszliwie się go bała, ale policja wciąż nie uwierzy w winę prawnika. Jednak wszystko zmieni się, gdy porządkując rzeczy Julii, Sylwia dokona zaskakującego odkrycia w jej domu! W 1742 odcinku "M jak miłość" Kostecka odnajdzie szalik Budzyńskiego i natychmiast zawiadomi o tym policję, jednoznacznie wskazując, iż Andrzej kłamał, twierdząc iż w ostatnim czasie jej nie odwiedzał. Tyle tylko, że przyjaciółka nie będzie świadoma, że Malicka sama mu go ukradła i podrzuciła na miejsce zbrodni! Zupełnie tak samo jak Rotkiewicz, który również zostanie wezwany na świadka w sprawie...

W 1742 odcinku "M jak miłość" Rotkiewicz zezna, iż był świadkiem kilku kłótni Julii i Andrzeja w kancelarii, a także widział niepokojące wiadomości w telefonie Malickiej, które rzekomo pochodziły od Budzyńskiego. Co gorsza, prawnik potwierdzi, że szalik, znaleziony przez Kostecką należy właśnie do Andrzeja, przez co pogrąży swojego kolegę, który ponownie zostanie zabrany na przesłuchanie. A na dodatek nie będzie w stanie wyjaśnić, jak znalazł się on w domu Malickiej. I choć wszelkie dowody w 1742 odcinku "M jak miłość" będą świadczyć przeciwko Budzyńskiemu, to Rotkiewicz nie uwierzy w jego winę! A to dlatego, że będzie znał kolegę na tyle dobrze, że nie uwierzy, iż byłby w stanie kogokolwiek skrzywdzić!

- To wszystko, czego jesteśmy świadkami Rotkiewicz tłumaczy sobie troszeczkę inaczej. Jednak on nie do końca wierzy w winę Andrzeja mimo wielu faktów - przyznaje Aleksandar Milićević w "Kulisach M jak miłość".

W 1742 odcinku "M jak miłość" Budzyński znajdzie się w trudnym położeniu. Tym bardziej, że Kostecka zdąży o wszystkim poinformować nie tylko policję, ale również całe środowisko prawnicze i media, przez co wiele osób odwróci się od prawnika. Andrzej będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół, ale nie tylko, gdyż po jego stronie stanie również Rotkiewicz! Adwokat odwiedzi kolegę w jego gabinecie i doda mu otuchy.

- Wierzę, że ta sprawa się szybko rozwiążę - zwróci się do Andrzeja.

Ale na tym nie spocznie w 1742 odcinku "M jak miłość", gdyż weźmie się również za Sylwię! Rotkiewicz nie pozwoli Kosteckiej niszczyć dobrego imienia Andrzeja szczególnie, iż będzie przekonany, że jego kolega jest niewinny! Jednak prawniczka będzie miała odmienne zdanie na ten temat i zrobi wszystko, aby udowodnić jego winę!

- Nie mogę uwierzyć, że Andrzej byłby w stanie kogoś skrzywdzić - powie stanowczo Rotkiewicz.

- Znajdą się tacy, którzy uwierzą - skwituje Kostecka.

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze