M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Ostra seks afera w bistro Kingi! Tylko Marcin zdoła to powstrzymać

W 1741 odcinku "M jak miłość" w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) dojdzie do wielkiego skandalu! Zacznie się od imprezy, którą już nie raz organizowano w tym lokalu. Tym razem na wieczór panieński zaproszona będzie także Kama (Michalina Sosna), której zadaniem będzie rozkręcenie zabawy erotycznym tańcem. Na całe szczęście dziewczyna zaprosi także Marcina (Mikołaj Roznerski), który jako jedyny będzie w stanie pomóc, kiedy w bistro niespodziewanie pojawi się agresywny intruz! Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w bistro w 1741 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" w bistro Kingi po raz kolejny zostanie zorganizowany wieczór panieński. Tym razem jednak dziewczyny postanowią zabawić się trochę ostrzej, więc jako główną atrakcję wieczoru zamówią występ Kamy. Zadaniem tancerki erotycznej będzie dodanie wigoru pannie młodej i jej przyjaciółkom. Nikt jednak nie przewidzi, że naprawdę ostro zrobi się kiedy w bistro pojawi się nieproszony gość!    

O imprezie w bistro Kingi w 1741 odcinku "M jak miłość" dowie się były chłopak panny młodej - poinformował swiatseriali.interia.pl. Mężczyzna pojawi się na balu z zamiarem powstrzymania swojej ukochanej przed małżeństwem z innym. Niestety, jego była dziewczyna nie będzie zainteresowana umizgami i facet zrobi się agresywny!

Przerażone imprezowiczki w 1741 odcinku "M jak miłość" przestraszą się nie na żarty. Na całe szczęście Kama przyprowadzi ze sobą Marcina, który natychmiast będzie wiedział, jak poradzić sobie z odrzuconym kochasiem. Jednym ruchem detektyw Chodakowski "wymiecie" delikwenta z bistro Kingi i zostanie =, aby ochraniać dziewczyny do białego świtu. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1738: Radek okrutnie okłamie Izę. Zrobi z jej dzieci kretynów i jeszcze mu za to podziękuje – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze