M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Okrutne upokorzenie odmienionej Ani. Prawda o Krisie to dopiero początek - ZDJĘCIA

W 1740 odcinku "M jak miłość" zobaczymy kolejną metamorfozę Ani (Gabriela Świerczyńska). Córka Marty (Dominika Ostałowska) przefarbuje się na blond, ale w życiu nie spotka jej nic nowego. Wręcz przeciwnie, młoda Wojciechowska zostanie po raz kolejny koszmarnie upokorzona! Ania w 1740 odcinku "M jak miłość" ucieknie ze spaceru z Andrzejem (Krystian Wieczorek), tylko po to, aby "najeść się wielkiego wstydu" ze swoim chłopakiem. Jak do tego dojdzie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1740 - emisja we wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1740 odcinku "M jak miłość" Ania będzie wyglądała na szczęśliwą. Uśmiech na twarzy córki Marty wywoła nie tylko nowy kolor włosów, Ania będzie bezgranicznie zakochana w Krisie! Jak pamiętamy, chłopak pojawił się w jej życiu jako wybawca od zaczepiającego ją chuligana. Z dnia na dzień Kris pokazywał się dziewczynie z jak najlepszej strony, w zasadzie był chłopakiem prawie idealnym. Jak to się skończy dla Ani? Niestety jak zwykle...

W 1740 odcinku "M jak miłość" Ania uda się na spacer ze swoim ojczymem, Andrzejem, ale ta sielanka nie potrwa długo. Jak podaje 2-tygodnik "Świat seriali" córka Marty znienacka zapowie Budzyńskiemu, że musi wracać w ważnej sprawie. W ten sposób uda się na schadzkę z Krisem, którego zaprosi do własnego domu. 

Andrzej w 1740 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Martę, że najpewniej zastanie w domu chłopaka córki i wreszcie będzie mogła go poznać. Wojciechowska skorzysta z okazji, ale finał tego będzie przerażający.

Prawniczka w 1740 odcinku "M jak miłość" odkryje, że Kris to członek znanego jej gangu, przeciwko któremu prowadzi sprawę. Kiedy Marta wyjawi Ani, że Kris to podstawiony przez mafię szpieg, dziewczyna znów się załamie. Czy może być coś gorszego dla nastolatki, niż udawana miłość podstępnego przestępcy?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1740: Psychopatka Julia znowu się potnie! Andrzej jej nie uratuje tym razem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze