M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Basia dostanie szokujący prezent od niedoszłego gwałciciela Filipa! To początek koszmaru? - ZDJĘCIA

W 1735 odcinku "M jak miłość" gwałciciel Filip (Kacper Zalewski) stanie przed sądem. Ale młody Sowiński nie zapomni o swojej niedoszłej ofierze, Basi (Gabriela Raczyńska). Kiedy córka Pawła (Rafał Mroczek) wróci do domu pod drzwiami znajdzie szokujący prezent. Filip zostawi też liścik, potwierdzający, że to on jest darczyńcą. Co w 1735 odcinku "M jak miłość" dostanie Basia od potwora, który prawie ją zgwałcił? Czy to zapowiedź koszmaru, czy raczej ręka wyciągnięta na zgodę? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1735 - poniedziałek, 29.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1735 odcinku "M jak miłość" Basia znów zetknie się z traumą, którą zafundował jej gwałciciel Filip. Zwyrodnialec stanie przed sądem i dowie się, czy odpowie za swoje zbrodnie. I choć wprawdzie młody Sowiński zostanie uznany za winnego próby gwałtu na Basi, wyjdzie na wolność! I pierwsze kroki skieruje do domu swojej niedoszłaej ofairy. Co jej tam zostawi?

Paweł w 1735 odcinku "M jak miłość" mocno przeżyje werdykt sądu, który uwolni młodego zwyrodnialca. Zduński będzie pewien, że więzienie niczego Filipa nie nauczyło i nie minie wiele czasu, a on znów zaatakuje. 

Kiedy Basia wróci do domu w 1735 odcinku "M jak miłość" pod drzwiami znajdzie szokujący prezent. Bukiet kwiatów i liścik to w normalnych okolicznościach miła niespodzianka. Kiedy jednak córka Pawła przeczyta, że jej tajemniczym darczyńcą jest Filip, ciarki przejdą jej po plecach. Czy to zapowiedź nowego koszmaru, który tym gestem obieca jej gwałciciel na początek nowego sezonu serialu?

Nie przegap: Koniec M jaki miłość. Potworny dramat Marysi i Kingi w ostatnim 1736 odcinku. Matka i żona Piotrka zapłaczą nad umierającym Zduńskim – ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska prześladowana przez Daniela! Marysia zobaczy jak sąsiad poluje na nią w lesie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze