M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1734: Aneta w ciąży! Olek ucieszy się, że zostanie ojcem po raz drugi - ZDJĘCIA

2023-05-18 11:08

Aneta (Ilona Janyst) zajdzie w drugą ciążę, a rodzina Chodakowskich się powiększy?! Olek (Maurycy Popiel) będzie zachwycony błogosławionym stanem żony w 1734 odcinku "M jak miłość" i od razu domyśli się, że lekarka nie powiedziała mu od razu o dziecku, ale ostatnio ma humorki, jest przemęczona i nie pije alkoholu. Dla Olka będzie oczywistym, że Aneta nosi pod sercem jego drugą pociechę, a jego bardzo ucieszy wieść, że zostanie tatą po raz drugi! W 1734 odcinku "M jak miłość" zapanuje radość, ale niestety coś ją szybko przerwie...

"M jak miłość" odcinek 1734 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Piękna wiadomość w 1734 odcinku „M jak miłość”! Olek będzie pewny, że zostanie tatą, bo po obserwacji zachowania lekarki wywnioskuje, że wszystkie znaki wskazują na ciążę partnerki. Wszelkie wątpliwości rozwieją się podczas imprezy w siedlisku, kiedy to zacznie się świętowanie sukcesu Chodakowskiej, która przeprowadzi bardzo udaną, swoją pierwszą samodzielną operację. Pogratuluje jej nawet sam Argasiński (Karol Strasburger), który wręczy jej w prezencie butelkę whiskey. Świetnie się złoży, bo po pracy Aneta, Olek, Kasia (Paulina Lasota), Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zaczną świętować w siedlisku. 

Olek od razu zauważy dziwne zachowanie żony. Lekko podpity Chodakowski będzie przekonany, że Aneta tego wieczora poinformuje go o ciąży. Dostrzeże, że kobieta właściwie nie tknęła swojej szklanki z alkoholem, do tego wyda się rozdrażniona i humorzasta. Lekarz ucieszy się, że zostanie tatą po raz drugi. Kiedy wszyscy się rozejdą, a Olek zostanie sam w salonie, lekarka podejmie ważny dla niej temat. 

Olek wybuchnie radością na wieść o ciąży w 1734 odcinku „M jak miłość”!

Widzę, że impreza padła - przyzna Aneta, kiedy wszyscy goście się rozejdą, a przy stole zostanie tylko jej mąż. - Może to się dobrze składa, bo ja ci chciałam o czymś powiedzieć - zacznie trudną rozmowę Aneta. 

- Kochanie, a ty myślisz, że je się jeszcze nie domyśliłem? Przecież od jakiegoś czasu masz wahania nastroju, chodzisz poddenerwowana, troszeczkę się zaokrągliłaś, a dziś nawet nie tknęłaś whiskey. To oczywiste, że jesteś w ciąży - powie z pełną pewnością siebie Olek. 

- Geniusz! - niemal krzyknie Aneta, ale szybko sprowadzi męża na ziemię. Niestety przypuszczenia Olka będą błędne i chociaż uzna, że oboje wspaniale zajmują się Boryskiem (Tymon Szkopek), drugiego dziecka póki co nie będzie. 

- (…) Kochanie wiem, wiem, że się pewnie martwisz, że sobie nie poradzimy, ale zobacz… z Boryskiem tak dobrze nam idzie - rozkręci się lekarz. 

- Olek stop… Jesteś bardziej wstawiony niż myślałam. Nie jestem w żadnej ciąży! Skąd ci to w ogóle przyszło do głowy?! A whiskey nie piję na wypadek gdyby coś się stało i trzeba było jechać do małego - oznajmi Chodakowska. 

Jak się okaże w 1734 odcinku „M jak miłość” Aneta jednak nie będzie spodziewała się dziecka. Wyzna za to mężowi, że planuje wyjazd na szkolenie do Niemiec. Chodakowskiemu nagle zmieni się nastrój. Nie będzie zachwycony faktem, że musi pożegnać się z żoną na dwa tygodnie i samemu zostać z synkiem. 

M jak miłość. Aneta rozbierze się dla Olka w garażu. Znajdzie sposób, by odciągnąć go od motoru
Najnowsze