M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Magda oniemieje ze strachu na widok ojca Nadii! Vlad z Ukrainy przywiezie do siedliska tragiczne wieści

W 1733 odcinku "M jak miłość" do siedliska Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zawita Vlad Kowalenko (Wiaczeslaw Boguszewski), tajemniczy gość z Ukrainy. Drogę wskaże mu Maciek (Franciszek Przanowski), który wyjaśni przybyszowi, że rodzice wyjechali na wieś. Kiedy Magda zobaczy w siedlisku rannego mężczyznę w wojskowym stroju, będzie pewna, że za moment będzie musiała na zawsze pożegnać się z córką. Vlad w 1733 odcinku "M jak miłość" będzie miał tragiczne wieści. Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 24.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Vlad Kowalenko przyjedzie do Warszawy w poszukiwaniu Magdy, Andrzeja i Nadii. Jak informuje swiatserialinteria.pl Ukrainiec będzie szukał Budzyńskich pod ich stałym adresem. Na szczęście w domu będzie Maciek, który wyjaśni Vladowi, że rodzice są w siedlisku i udzieli dokładnych wskazówek jak tam dojechać. 

- Przepraszam... tu mieszka pan Andrzej Budzyński? - zapyta Vlad Maćka w 1733 odcinku "M jak miłość". Chłopak nie od razu będzie gotów zdradzać tajemnice rodziców, więc przybysz wyjaśni, kim jest i po co przyjechał. 

W ten sposób dowiemy się w 1733 odcinku "M jak miłość", że Vlad Kowalenko nie jest ojcem Nadii, ale jego najbliższym przyjacielem. - Jestem przyjacielem ojca Nadii z wojska. Mam ważne informacje... Wiem, że Andrzej go szukał, próbował się z nim skontaktować...

- Rodziców nie ma w domu... Pojechali do siedliska, do Grabiny, pod Warszawą. Tu pan ma dokładny adres, plus telefony do Andrzeja i do mamy... Najlepiej podjechać na dworzec centralny... niedaleko jest przystanek. A z dworca te dwa autobusy jadą bezpośrednio do Grabiny... - tak Maciek pokieruje Vlada.

Jednak Magda w 1733 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, kim jest przybysz, który zawita do siedliska. Mężczyzna będzie w wojskowym stroju, z zabandażowanym okiem, wyraźnie poturbowany przez wojnę. Żona Andrzej będzie przekonana, że właśnie ojciec przyjechał po Nadię!

- Nie. Ale znam go... Wiem, dokąd go przewieźli... - Kowalenko szybko wyjaśni nieporozumienie. - Mnie uwolnili... Ale ojciec Nadii nie miał tyle szczęścia. Przewieźli go do Nowoazowska, to obóz filtracyjny... To, co tam się dzieje, co robią tam z ludźmi... To są bydlaki...

- Czy jest szansa, że on jeszcze żyje? - zapyta Vlada Andrzej.

Kowalenko w 1733 odcinku "M jak miłość" nie odpowie na pytanie Budzyńskiego, tylko bezradnie rozłoży ręce. Zamiast słów przekaże opiekunom Nadii cenne pamiątki od ojca dziewczynki. 

- Napisał list do córki. Prosił, żebym ją odnalazł... was odnalazł... Dał mi też to...- Vlad wręczy Magdzie kartkę i obrączkę ojca Nadii.

- Czy on wie, że...? - zapyta Magda.

- Że jego żona nie żyje? Wie - odpowie Vlad. - Ale to twardy gość. Łatwo się nie podda... Trzeba mieć nadzieję... Ona umiera ostatnia...

Czy od 1733 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej nie stracą córki? Czy będą mogli już zacząć się starać o adopcję Nadii? Wiele na to wskazuje. 

Nie przegap: QUIZ. Dopasuj gwiazdę do serialu! Quiz tylko wygląda na łatwy!

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze