M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Magda nikomu nie odda Nadii! Po ojcu zostanie jej tylko obrączka - ZDJĘCIA

W 1733 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wpadnie w panikę na widok tajemniczego gościa w siedlisku. Mężczyzna w wojskowym stroju i z zabandażowanym okiem będzie wyglądał na ojca Nadii (Mira Fareniuk). Magda przeżyje chwile wielkiego strachu, że za kilka minut będzie musiała oddać Nadię! Kiedy w 1733 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się, że Vlad Kowalenko (Wiaczeslaw Boguszewski) jest tylko przyjacielem taty Nadii, Magda będzie musiała podjąć ważne decyzje. Budzyńska nigdy nikomu nie odda córki? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Magda znieruchomieje na widok tajemniczego mężczyzny, która pojawi się w ogrodzie w siedlisku. Mężczyzna będzie wyglądał jak weteran wojenny i jedyne co przyjdzie do głowy Budzyńskiej, to że właśnie ojciec wrócił po Nadię! W te kilka minut, zanim sprawa się wyjaśni, pięknej Magdzie przybędzie kilka nowych włosów. Jak ona miała być tak po prostu oddać Nadię, którą już kocha jak własną córkę?

- Dzień dobry, szukam Magdy i Andrzeja Budzyńskich - zapowie od progu tajemniczy przybysz. 

- A pan jest ojcem... - zacznie pytać drżącym głosem Magda. 

- ... ojcem Nadii? - dokończy za nią Vlad. - Nie, ale znam go i wiem dokąd go przewieźli.

Później w 1733 odcinku "M jak miłość" Vlad Kowalenko przekaże Budzyńskim list od ojca Nadii do córki jego obrączkę. Okaże się, że rodzic małej Ukrainki znów trafił do obozu i nie będzie wiadomo, czy przeżyje. 

- Nasze problemy są takie małe, takie nieistotne wobec tego co przeżywa to dziecko i co będzie jeszcze przeżywało - wyżali się Magda Andrzejowi w 1733 odcinku "M jak miłość". - A ja jestem tchórzem, bo nie potrafię jej powiedzieć prawdy, sama sobie z tym wszystkim nie radzę...

Wieczorem w 1733 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej usiądą po tych wszystkich emocjonujących wydarzeniach i zaczną rozmawiać o tym, co dalej robić. Budzyńska będzie najbardziej zmartwiona tym, że Nadia nadal wierzy, że jej rodzice żyją.

- Chciałam mieć dziecko, bardzo chciałam mieć dziecko, ale nie sądziłam, że w taki sposób będę miała córkę - wyzna Magda w 1733 odcinku "M jak miłość". 

- Wszystko, co możemy teraz robić, to bardzo ją kochać - podsumuje Andrzej. - Dać jej poczucie bezpieczeństwa. Tylko tyle i aż tyle...

Czy po takich słowach w "M jak miłość" istnieje jeszcze szansa, że Budzyńscy oddadzą kiedykolwiek Nadię, która już tyle przeszła i potrzebuje jedynie domu i kochających rodziców?

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Tragiczne wieści dobiją Marysię. Nie tylko zawał Piotrka załamie Rogowską w ostatnim 1736 odcinku - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1733 ZWIASTUN. Ojciec Nadii znajdzie Budzyńskich? Julia oskarży Andrzeja o pobicie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze