M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Andrzej przekupi Maćka! Wysłuży się synem Magdy dla własnej korzyści - ZDJĘCIA

2023-05-21 9:50

W 1733 odcinku "M jak miłość" Maciek (Franciszek Przanowski) odprowadzi Nadię (Mira Fareniuk)do szkoły, czym kompletnie zszokuje Magdę (Anna Mucha). Budzyńska będzie przekonana, że jej adoptowany syn wyrasta na porządnego mężczyznę i robi to sam z siebie, ale Andrzej (Krystian Wieczorek) szybko wyprowadzi ją z błędu! W 1733 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to Budzyński przekupił Maćka, aby ułatwić sobie życie, za co żona doszczętnie go skarci i oskarży o deprawację syna! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1733 odcinku "M jak miłość" Maciek otoczy Nadię szczególną troską. Co prawda, adoptowany syn Magdy od razu polubił dziewczynkę z Ukrainy, której los poruszył go tak samo jak Budzyńskich, przez co we wszystkim starał się ją wspierać i jej pomagać, ale w 1733 odcinku "M jak miłość" Maciek przejdzie sam siebie, czym zaskoczy nawet własną matkę. Syn Magdy na ochotnika zacznie odprowadzać Nadię do szkoły i zgrywać przed nią, że to przecież nic takiego, tylko normalny ludzki odruch serca, który nie wymaga zapłaty. Budzyńska będzie pod ogromnym wrażeniem chłopca, którego zacznie wychwalać wniebogłosy, czym tylko rozbawi swojego męża.

- Maciek wyrasta na fajnego, odpowiedzialnego faceta. Podoba mi się - zachwyci się Magda.

W tym momencie w 1733 odcinku "M jak miłość" Andrzej zacznie się uśmiechać, a Magda zrozumie, że dobroduszność syna nie wzięła się znikąd. Budzyńska zacznie naciskać na męża, który w końcu się ugnie i przyzna do tajnego układu z Maćkiem!

- A ty myślisz, że on tak sam z siebie odprowadza Nadię do szkoły - zaśmieje się Andrzej.

- No tak, a nie? Co mu obiecałeś? - dopyta zaskoczona.

- Nową kartę graficzną - przyzna Budzyński.

Oczywiście, Magda w 1733 odcinku "M jak miłość" nie będzie zadowolona z przekupstwa syna, ale Andrzej nie będzie widział w tym żadnego problemu. Szczególnie, że pakt z Maćkiem będzie na rękę nie tylko chłopakowi, ale przede wszystkim i jemu!

- Nie! Ona jest za droga. Nie, no nie! - skwituje Budzyńska.

- Mi się opłaca. Jemu się opłaca. A mi z nawiązką - uzna prawnik.

Wtedy w 1733 odcinku "M jak miłość" Magda wyrzuci Andrzejowi, co tak naprawdę myśli o nim i jego zachowaniu. Budzyńska zacznie rzucać obelgami, ale dla jej męża to będzie miód na uszy, bo najważniejsze będzie dla niego to, że dzięki układowi z Maćkiem rano zyska jeszcze więcej czasu ze swoją ukochaną żoną!

- Wiesz co, jesteś wyrachowanym, cynicznym, cwanym draniem. Syna psujesz? - wyrzuci mu.

- Poezja! Kochana, cel czasami uświęca środki - podsumuje Andrzej, po czym w 1733 odcinku "M jak miłość" zacznie całować Magdę i skutecznie zamknie jej usta. Do tego stopnia, że Budzyńska już nie wróci do tematu i finalnie zaakceptuje przekupstwo Maćka!

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze