M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Argasiński uwiedzie Martę? Chciał zabić Łukasza, a teraz weźmie się za jego samotną matkę - ZDJĘCIA

W 1731 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) wpadnie w sidła Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger)! Drań, który przez lata znęcał się nad swoją żoną Patrycją (Alżbeta Lenska), chciał zabić Łukasza (Jakub Józefowicz), obieca Wojciechowskiej najlepsze "lekarstwo na samotność"! Czy Marta ulegnie w 1731 odcinku "M jak miłość" czarującemu ją Argasińskiemu i przeżyje prawdopodobnie ostatnią, wielką miłość? Czy będzie szczęśliwa, czy straci wszystko dla podłego Jerzego, który zamienił życie byłej żony w piekło? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1731 odcinku "M jak miłość" Marta ulegnie czarowi Argasińskiego? Skruszony Jerzy będzie wyglądał, jakby naprawdę żałował za wszystkie swoje grzechy. Argasiński spotka się z Martą, aby przeprosić za wszystko, co uczynił Łukaszowi (Jakub Józefowicz) z powodu Patrycji. Początkowo Wojciechowska będzie bojowo nastawiona i nie uwierzy w "wielką przemianę" byłego ordynatora. Ale on znajdzie na nią sposób...

Marta w 1731 odcinku "M jak miłość" będzie już w bardzo dobrej sytuacji zawodowej. Zgodnie ze swoją wolą Wojciechowska wróci do prokuratury i znów zacznie ścigać przestępców. Ściągnie w ten sposób nowe kłopoty na swoją rodzinę, bo mafia zabierze się za jej córkę Anię (Gabriela Świerczyńska) - bandyta Kris (Stanisław Kawecki) będzie udawał wielką miłość! Ale wygląda na to, że nie tylko wysłannik mafii namiesza w życiu prywatnym Marty, największy problem sercowy ściągnie na siebie ona sama. 

Argasiński w 1731 odcinku "M jak miłość" zaprosi Martę na kawę, aby wyjaśnić jej swoje postępowanie z czasu, kiedy utrudniał życie jej synowi. Wojciechowska nie będzie wyglądała na wzruszoną i jasno postawi sprawę, czego oczekuje od Jerzego. 

- Wrogów należy trzymać blisko, a przynajmniej znać ich zamiary - będzie tłumaczył Argasiński Marcie w 1731 odcinku "M jak miłość". 

- Mam tylko nadzieję, że da pan spokój Patrycji i Łukaszowi! - odpowie zirytowana Wojciechowska. 

Ale Jerzy w 1731 odcinku "M jak miłość" nie da się tak łatwo spławić. Argasińskie dobrze wyczuje, że Marcie doskwiera samotność i postanowi złagodzić jej ból w tym zakresie.

- Pomyślałem sobie, że może teatr to świetne remedium na samotność - zaproponuje Argasiński Marcie jeszcze tego samego wieczoru w 1731 odcinku "M jak miłość". 

Czy matka Łukasza straci rozum i czujność w 1731 odcinku "M jak miłość" i da się skusić urokowi Jerzego? Jeżeli tak może ściągnąć na siebie wielkie kłopoty i zapłacić wysoką cenę za ostatni być może porywa serca. Argasiński wprawdzie prezentował się będzie jako totalnie odmieniony, skruszony mężczyzna, ale czy jemu można wierzyć?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1733: Pijany Andrzej zaatakuje Julię?! Ta historia może go sporo kosztować!

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze