M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Koniec Olka. Załamanie kariery to dopiero początek

W 1729 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) straci zdolność do wykonywania czynności, w których jest jednym z najlepszych specjalistów na świecie! Słynny doktor Chodakowski nie będzie w stanie wykonywać operacji i poprosi o zastępstwo żonę Anetę (Ilona Janyst). Ten moment w 1729 odcinku "M jak miłość" może okazać się kluczowy dla dalszej kariery Olka. Jak on sobie poradzi, kiedy straci możliwość wykonywania ukochanego zawodu?

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wygląda na to, że w "M jak miłość" zbierają się czarne chmury nad całą rodziną Chodakowskich. Marcin (Mikołaj Roznerski) po zdradzie Izy (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński) przeżywa wielką tragedię. Ofiarą małżeńskiego dramatu w oczywisty sposób stają się też dzieci. Niestety, wygląda na to, że także Olek już w 1729 odcinku sagi rodu Mostowiaków również może stracić coś bardzo cennego - możliwość wykonywaniach ukochanego zawodu!  

Historia Olka w "M jak miłość" do łatwych nie należy. Syn Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza Wojciech (Majchrzak) Chodakowskich urodził się poważnie chory. Młodzi rodzicie zdecydowali się nie brać na swoje barki ciężaru niepełnosprawnego dziecka i oddali go do adopcji. Tak Olek trafił na wychowanie do zakonnicy Łucji, siostry Aleksandry, która po jakimś czasie ogłosiła, że chłopiec nie przeżył. Na szczęście nie była to prawda. Olek wyrósł na niezwykle zdolnego chirurga i samodzielnie rozpoczął karierę w Warszawie. Po latach wrócił do rodziny i poznał swojego brata Marcina. Czyżby teraz szczęśliwa passa Olka miała go opuścić? 

W 1729 odcinku "M jak miłość" Olek poprosi żonę o zastąpienie go podczas skomplikowanej operacji. Chodakowski będzie twierdził, że nie jest w stanie pracować, bo "się przeziębił". Ale nikt nie da rady oszukać Anety!

Doktor Chodakowska w 1729 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że Olek stracił swoją pewną rękę i wyczucie chirurga. Anetka uzna, że dlatego Olek zaczął unikać pracy. Czy słynny na cały świat chirurg będzie musiał zrezygnować z wykonywania ukochanego zawodu? Dokąd go do doprowadzi? Taka historia raczej nie będzie miała szczęśliwego zakończenia...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1727: Rotkiewicz publicznie wygarnie Julii, że jest wariatką! Odbije jej na widok jego ciężarnej żony – ZDJĘCIA

M jak miłość. Ostatnie chwile chorego Piotrka z rodziną! Ukryje przed Kingą jak źle się czuje
Listen on Spreaker.
Najnowsze