M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Sowiński w przychodni Rogowskich wyzna Marysi, jak przyjął jej ciosy. Załatwiła go w sądzie, ale to jeszcze nie koniec!

W 1728 odcinku "M jak miłość" Sowiński (Konrad Jałowiec) pojawi się w przychodni Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska będzie całkiem sama, więc bogacz dobrze wybierze moment, aby ją "podejść". Marysia będzie przerażona na widok wroga i pewna, że przybył aby dokonać zemsty za porażkę w sądzie i aresztowanie synalka gwałciciela! Sowiński jednak w 1728 odcinku "M jak miłość" zaskoczy wszystkich i opowie łzawą bajeczkę o jedynaku Filipie (Kacper Zalewski)... Czy tak uda mu się podejść Marysię, aby zadać jej ostateczny cios? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku "M jak miłość" Marysia przeżyje chwile grozy na widok Sowińskiego w przychodni. Tego dnia zostanie już całkiem sama i będzie zupełnie bezbronna! Rogowska jednak nie da po sobie poznać, co czuje i "powita" wroga, jak należy. Jednak i on prawdopodobnie zagra prze nią rolę życia... 

- Jeśli chce mnie pan zastraszyć, to się to panu nie uda! - zacznie dzielna Marysia w 1728 odcinku "M jak miłość".

Odpowiedź Sowińskiego w 1728 odcinku "M jak miłość" zaskoczy wszystkich. Bogacz, który do tej pory zionął nienawiścią do Rogowskich i Zduńskich za porażkę w sądzie, zacznie... zwierzać się Marysi! Kiedy już opowie, jak wychował syna na zwyrodnialca i gwałciciela, Marysia zapyta, jak jest z jego przemyśleniami na własny temat. 

- A co z cieniem refleksji u pana? - zapyta Rogowska. 

- Jak już mówiłem, niezły ze mnie su... I bardzo nie lubię być oszukiwany. Ale proszę się już nie obawiać. Nasze rachunki uważam za wyrównane - oświadczy Sowiński. - A tak na marginesie. Bardzo mi pani zaimponowała... - doda biznesmen na koniec wizyty.

Trudno nam do końca uwierzyć, że Sowiński w 1728 odcinku "M jak miłość" tak po prostu podaruje Marysi i jej rodzinie aresztowanie ukochanego jedynaka i osobistą zniewagę w sądzie. Być może wizyta w przychodni Rogowskich to będzie jedno wielkie oszustwo, które ma uśpić czujność jego wrogów? A może zdemoralizowany biznesmen naprawdę przejdzie wielką przemianę? Przekonamy się śledząc wątek od 25 kwietnia w TVP2. 

Nie przegap:  M jak miłość, odcinek 1728: Tylko Marysia pozna przeszłość Sowińskiego. Przemiana ojca gwałciciela Filipa to kolejny podstęp? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Proces Pawła Zduńskiego z nagłym zwrotem! Oskarży syna Sowińskiego o próbę gwałtu na Basi
Najnowsze