M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Kamil da kolejną szansę Weronice. I znów pożałuje

W 1727 odcinku "M jak miłość" aż dwie osoby będą namawiać Kamila (Marcin Bosak), aby dał Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska) jeszcze jedną szansę. Jedną z nich będzie jego córka Pola (Hania Nowosielska), a drugą Anita (Melania Grzesiewicz) - narzeczona o "gołębim" sercu. Nic dziwnego, że Kamil da się namówić dziewczynom, które kocha i da podłej matce swojego dziecka kolejną szansę. Weronika znów dołączy do rodziny Gryca. Jaki numer im wytnie w 1727 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1727 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie się opierał namowom, aby jeszcze raz zaufać Weronice. Podła matka Poli dopiero co go ukradła i paskudnie oszukała jego przyjaciela Wernera. Ale Anita i Pola nie będą ustawały w staraniach, aby przekonać Gryca, że Weronika po stracie dziecka naprawdę się zmieniła i w końcu prawnik da się namówić. Jak szybko tego pożałuje?

Kamil w 1727 odcinku "M jak miłość" da Weronice kolejną szansę. I to nie byle jaką - postanowi zaprosić ją na rodzinny wyjazd na ferie zimowe! Czy Weronika będzie umiała docenić ten wielki gest?

Podła matka Poli w "M jak miłość" ma na sumieniu wiele grzechów. Zaczęło się od tego, że pozbyła się własnej córki, wysyłając ją do ojca do innego kraju. Potem brała udział w porwaniu Poli. Po drodze zaliczyła większe i mniejsze kradzieże, a w finale nabrała Wernera na ciążę. Ostatecznie dziecko innego faceta poroniła i zdaniem Anity ten dramat wystarczy, aby zmienić Weronikę. Czy Kamil dobrze zrobi, włączając ją do rodziny?

To, co Weronika zrobi w 1727 odcinku "M jak miłość" na rodzinny wyjeździe na ferie. Na razie pozostaje tajemnicą produkcji serialu. Poza jej paskudnym charakterem dużą wadą matki Poli jest towarzystwo, w jakim zwykła się obracać. Czy ludzie, u których narobiła sobie długów podążą śladem rodziny Gryca? Przekonamy się śledząc wątek od poniedziałku, 24 kwietnia w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1723: Rotkiewicz spłaci dług Budzyńskiego sprzed lat. Andrzej kiedyś też go uratował - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze