M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Ryzykowna akcja schwytania oprawcy Basi. Paweł dopadnie syna Sowińskiego. Zaskoczy nawet Marcina - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-18 20:06

W 1726 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Paweł (Rafał Mroczek) wykażą się sprytem i odwagą. Wreszcie schwytają oprawcę Basi (Gabriela Raczyńska), gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski). Odkryją gdzie ukrywa się syn Sowińskiego (Konrad Jałowiec) i co kombinuje. Jakie będzie zdziwienie chłopaka, kiedy Chodakowski przystąpi do akcji. W 1726 odcinku "M jak miłość" Zduński klasycznie już, nie posłucha się detektywa, ale w tym konkretnym przypadku, wszystkim wyjdzie to na dobre! Paweł zaskoczy Marcina i razem dopadną Filipa Sowińskiego! Brawurowa akcja się opłaci. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1726 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin i Paweł dorwą gwałciciela Filipa! Własnymi rękoma powstrzymają chłopaka przed dalszą ucieczką. Jak dotąd. syn Sowińskiego (Konrad Jałowiec) pozostawał bezkarny, bo tatuś zorganizował mu schronienie i krył go przed policją. Każdy jednak wie, że to właśnie Filip jest odpowiedzialny za napad na Basię (Gabriela Raczyńska) w lesie i jej traumę! Na szczęście w 1726 odcinku "M jak miłość" Chodakowski dotrze do nowych informacji w sprawie miejsca pobytu Filipa. 

- W okolicy świąt Jakub odkrył, że Sowiński z żoną odwiedzali kilka razy taki dom pod Warszawą - zacznie relacjonować Chodakowski Pawłowi. - Sprawdził ten dom i okazało się, że od wielu lat tam nikt nie mieszka, ale od pewnego momentu ktoś tam dostarcza jedzenie - wyjaśni detektyw. - Ten gnojek musi tam być! Trzeba zawiadomić policję! - rzuci ostro Zduński, ale Marcin szybko wyjaśni mu, że jeszcze nie ma sto procent pewności, czy to na pewno Filip ukrywa się w owym domu. - (...) Jakub jest na obserwacji, ja zaraz do niego jadę. Nie możemy teraz popełnić żadnego błędu - oznajmi detektyw i faktycznie pojedzie pod adres domu pod Warszawą. 

Marcin i Paweł schwytają gwałciciela Filipa w 1726 odcinku "M jak miłość" 

Zduński nie da rady usiedzieć w miejscu, nawet mimo faktu, że Chodakowski da wyraźnie do zrozumienia, że musi zadziałać sam. Pojawi się pod Warszawą i nabierze pewności, że Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) się nie pomylił. Mąż Izy (Adriana Kalska) zastosuje podstęp i pójdzie do jednej z sąsiadek, by podać się za kolegę Filipa. Pokaże kobiecie jego zdjęcie i skłamie, że nie pamięta numeru domu, w którym zatrzymał się "znajomy". Seniorka przekaże mu cenne informacje co do tego, w którym dokładnie budynku mieszka chłopak w podobnym wieku. To wystarczy do rozwiania wątpliwości. 

- Dzień dobry, chciałbym zgłosić miejsce pobytu osoby podejrzanej o przestępstwo - powie Marcin do słuchawki telefonu i zgłosi adres ukrywającego się Filipa. 

Niestety Chodakowski zorientuje się, że Sowiński akurat wychodzi z walizkami do taksówki. Czekający na zewnątrz taksówkarz widocznie nie będzie miał pojęcia, że zaraz zapakuje do auta sprawcę napadu! Detektyw postanowi od razu działać. Podejdzie do samochodu, ale chłopak szybko zorientuje się, że właśnie odkryto jego tożsamość i spróbuje uciec.

Filip postara się biec ile sił w nogach w 1726 odcinku "M jak miłość", ale zza zakrętu wyłoni się Paweł. To on szarpnie chłopaka i powali go na ziemię. Tym razem będzie ostrożniejszy i nie wyrządzi żadnej krzywdy Filipowi, by Sowińscy znów nie oskarżyli go o napaść. Marcin i Zduński przytrzymają Filipa do momentu pojawienia się policji. Brawurowa akcja zakończy się wielkim sukcesem detektywa i Pawła. 

M jak miłość odcinek 1726 ZWIASTUN. Iza po zdradzie wystawi Radka. Marcin odejdzie od żony! Dramat w rodzinie Jaśka
Najnowsze