M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Tak Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Wyuzdany seks to tylko początek – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1725 odcinku "M jaki miłość" stracimy wszystkie wątpliwości, co do Izy (Adriana Kalska). Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) pójdzie do łóżka z Radkiem (Philippe Tłokiński) i będą uprawiać wyuzdany, szalony seks. Ostrzegamy, dla fanów Chodakowskich te sceny mogą być "nie do strawienia"! Radek w 1725 odcinku "M jaki miłość" będzie zachwycony nocą spędzoną z szefową, a Iza zdecyduje się na separację z Marcinem. Czy naprawdę warto? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" dojdzie do czegoś strasznego. Iza, miotająca się między miłością do Marcina i asystenta Radka wpadnie w ramiona kochanka. Chodakowska uda się w tym celu do mieszkania Radka i tam wybuchnie wyuzdany seks! Sceny, w których naga Iza z Radkiem buszuje w łóżku mocno zniesmaczą fanów cudownej niegdyś pary - Iza i Marcin.

Iza w 1725 odcinku "M jak miłość" da się zwabić Radkowi do jego domu pod pretekstem obejrzenia nowego lokum. Choć trudno będzie nam uwierzyć, że Chodakowska nie będzie wiedziała, po co tak naprawdę tam idzie. 

- Bardzo fajne, z klimatem... I okolica też w porządku. Wiem, bo tu niedaleko mieszkają Paweł i Franka... - wg pofrtalu swiatseriali.interia.pl Iza pochwali gniazdko Radka w 1725 odcinku "M jak miłość".

Radek w 1725 odcinku "M jak miłość" nie będzie długo udawał, że interesują go pochwały nieruchomości. W pewnym momencie przyciągnie Izę do siebie i zacznie obsypywać ją pocałunkami, przysięgając, że ją kocha. I to wystarczy Izie, żeby zdradzić Marcina!  

- Boże, Iza... żebyś ty wiedziała... jak ja cię kocham... - wyzna Radek.

- Iza ma problem z podjęciem decyzji. Ona tak naprawdę niby coś chce, ale sama przed sobą nie chce się przyznać, co to jest właściwie - wyznaje Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - A nie można tak stać na rozstaju...

- Iza chciałaby mieć ciastko i zjeść ciastko - komentuje zachowanie serialowej szwagierki Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

- To jak sen... nie wierzę... - Radek będzie zachwycony po upojnym seksie z Izą. - Wszystko w porządku? Powiedz coś... 

- Nic nie jest w porządku! Jestem tu z tobą... I czuję się szczęśliwa, choć nie mam prawa... Boże... Tak mi szkoda, tak mi żal... dzieci, Marcina, naszej rodziny... Ja... Czy ja tak mogę?... - zacznie histeryzować po seksie Iza.

Tyle, że w 1725 odcinku "M jak miłość" seks z Radkiem przypieczętuje jej prawdziwą decyzję i nie będzie już drogi odwrotu. Tylko Marcina i dzieci żal... 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1726: Iza tylko Anecie przyzna się, że zdradziła Marcina. Pożałuje seksu z Radkiem, ale będzie już za późno - ZDJĘCIA

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze